Yazın Habercisi: Gladyatör Sandaletler

Yazın Habercisi: Gladyatör Sandaletler

İnanırsanız olur demişler ya, biz de inanıyoruz: Yazın gelmesine çok az bir zaman kaldı! Her ne kadar devam eden kötü hava koşulları, trendlerin önüne geçmeye çalışsa da bu çaba başarısız oldu ve önce trendlerin habercisi olan moda ve stil dergileri ile defileler, sonra da markaların vitrinleri yeni sezonun ışıklarını yaktı.

Kadınlar için stilin en öncelikli tamamlayıcılarından olan ayakkabılarda ise gün geçtikçe hafiflemeye başladık. Ağır, kışlık ayakkabılar yeni trendler ile hafiflemeye yüz tuttu ve neredeyse bütün kışlık ayakkabılar ortalıktan kaybolmaya başladı.

Sezonun en yeni ve aslında bir o kadarda eski ayakkabı trendlerinin sıralamasına baktığımızda, listenin başında gladyatör sandaletler olduğunu görüyoruz. Evet aslında yıllar öncesine dayanan bir geçmişe sahip olan ve moda dünyasında kendine yer edinmeyi başaran gladyatör sandaletler, yeni sezonun en stil parçası olmaya aday. Bu sezon trendlere hakim olan hippi akımının temsilcisi olan ve bohem dünyanın esintilerini üzerinde barındıran gladyatör sandaletler, en yeni ve en cool hali ile şimdiden favoriler arasında.

Stilinize ilham katacak gladyatör sandaletler;

trend-gladyatör sandalet-vitringez (4) trend-gladyatör sandalet-vitringez (8)

Peki siz hala 70’lere çağrı yapan gladyatör sandaletlere sahip değil misiniz? Sizlere önerimiz; önce yeni trendlere göz atmanız ve kendiniz için doğru tercihleri belirlemeniz, daha sonra da hiç vakit kaybetmeden yeni sezon alışverişine çıkmanız.

trend-gladyatör sandalet-vitringez (1) trend-gladyatör sandalet-vitringez (6)

Bu sezon her zaman olduğu gibi düz sandaletlere, topuklu gladyatör modelleri de ekleniyor. Gladyatör sandaletlerin verdiği rahatlığa bir de şıklığını eklemek isteyenlere bu yeni akımın büyük keyif vereceğini söylemek mümkün. Materyal olarak deri ve süet alternatifleri her zevke hitap ederken; uzun ve kısa modelleri, püsküllü ve ince bantlı modelleri, yeni sezonun bohem tarzdaki, salaş elbiselerine, eteklerine ve şortlarına eşlik ederek adımlarınızı tamamlıyor.

trend-gladyatör sandalet-vitringez (9)

trend-gladyatör sandalet-vitringez (2) trend-gladyatör sandalet-vitringez (7)

Adımlarını yere daha sağlam ve bir o kadar da cool basmak isteyenler için en yeni stil önerimiz olan gladyatör sandaletler ve gladyatör topuklu ayakkabıları incelemeyi unutmayın.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK