Yazın Vazgeçilmezi Terlik Modelleri

Yazın Vazgeçilmezi Terlik Modelleri

Yaz aylarının vazgeçilmez ürünleri ve kadınların da en çok tercih ettiği ayakkabı modellerinin arasında terlikler yer alır. Günlük yaşantımızda; sokakta, plajda, seyahatte yada evinizin içinde yani günlük hayatımızın her alanında rahatlıkla ve en konforlu ayakkabı modeli terliklerdir. Üreticiler birbirinden farklı modelde üretim gerçekleştirdikleri için, birçok kadının tercihleri arasındadır. Böylece her zevke ve her ayak yapısına uygun ürün bulmanız kolay hale gelmektedir. Terlik modelleri arasında öne çıkan modelleri aşağıda paylaşıyoruz:

 
Bantlı terlikler:
Terlik modelleri arasında en trend modeller arasında olan bantlı terlik olanlarıdır. Bantlı terlik modellerinde zevkinize göre farklı tasarımlar bulabilirsiniz. En çok kullanılan terlik modeli, parmak uçlarını açıkta bırakan, kalın tek bantlı terliklerdir. Bu model terliklerin hem düz tabanlı hem biraz yükseltilmiş platform topuklu olan modelleri de bulunmaktadır. Bu model terlikler hem dışarda hemde ev ortamında kullanılması uygun terliklerdir. Çapraz bantlı terlikler de topuklu ya da kısa topuklu çeşitleriyle ev içerisinde, biraz daha yüksek topuklu modelleriyle de dışarıda kullanılmak için uygun terliklerdir.

Bantlı Terlik Modelleri

Krem Rengi Bantlı Terlik

 

Parmak arası terlik:
Parmak arası terlik modelleri plaj ve havuzlarda vazgeçilmez terlik modellerinin başında gelmektedir. Bu terlik modelleri çok fazla talep gördüğü için, üreticiler birbirinden gösterişli, canlı renkleri ve desenleri ile kullanıcıların beğenisine sunmaktadır. Platform tabanlı olan terlik modelleri rahatlılığı ve güvenli olması açısından tercih edilmektedir.

Desenli Parmak Arası Terlik

Kurdele Detaylı Parmak Arası Terlik

 

Topuklu terlikler:
Topuklu terlikler kalın tek bantlı ve parmak uçları dışarda olarak tasarlanan terlik modelleri her daim en zarif terlik modellerindendir. Üretimi deri malzemeden yapılmış olanların rugan çeşitleride mevcuttur. Evinize gelen
misafirlerinize bu terlikleri sunarak prestij kazanabilirsiniz.

Platin Topuklu Terlik

Siyah Topuklu Terlik

 

Sabo Terlikler:
Bu terlik modelleri parmak uçlarınız ile birlikte ayağınızın büyük bir kısmını kapattıkları için hem serin hemde sıcak yaz günlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sabo terlikler, ayağınıza hava aldırdığı için terleme yapmaz, ayrıca ayak kavsinizi büyük ölçüde destekler.

Kadın Sabo Terlik Modelleri

Renkli Kadın Sabo Terlik

 

Dolgu topuk terlikler:
Dolgu topuk terlik modelleri yüksek topuklu olması ile birlikte yaz aylarında günlük kıyafetlere en çok yakışan parçalar arasında yerini almaktadır. Bermuda terliklerinizle, şort ve elbiselerinizle kolayca kombinleyebileceğiniz gibi
yumuşak tabanlı modelleri ile de evinizdede rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Taş Detaylı Dolgu Topuklu Terlik

Kahverengi Dolgu Topuk Terlik

 

En şık ve en trend terlik modellerini birçok ayakkabı mağazasından bulabileceğiniz gibi, en uygun, en trend ve binlerce çeşitte terlik modellerine bakmak istiyorsanız, Trendyol online internet sitesine bakmadan geçmeyin.

Keyifli alışverişler 🙂

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK