Yazlıklarla Birlikte Tişörtleri Kaldırmayın

Yazlıklarla Birlikte Tişörtleri Kaldırmayın

KIŞLIKLARLA BİRLİKTE TİŞÖRTLERİ KALDIRMAYIN

Erkeklerin yaz boyu en severek kullandığı üst giyim ürünleri arasında ilk sırayı vermekte sakınca görmediğimiz tişört için, sonbahar ve kış aylarında da aynı verimi alabileceklerini hatırlatmakta fayda var. Kışlıkları kaldırırken, tişört sonbahar veya kış aylarında giyilmez gibi düşünmeyin. Çünkü onlarla çok şık kombinler yapmanız mümkün.

Yeni sezonda, bu kombinler için tasarlanmış ürünleri raflarda görünce, “Tişörtlerin yeni sezon ürünleri arasında ne işi var?” diye kendi kendinize sorabilirsiniz. Ancak bu hem erkeklerin spor tutkusu nedeniyle halı sahaları ve spor salonlarını dolduracak olmalarından, hem de az önce belirttiğimiz gibi, sonbahar – kış kombinlerinde sık sık karşımıza çıkacak olmalarından kaynaklanıyor.

Elbette, yaz tişörtleri kadar cıvıl cıvıl ve cazip renklere sahip olmayabilirler. Ancak şıklıklarıyla göz doldururken en az o kadar dikkati çekeceklerini düşünüyoruz.

İşte kombinlerde sıkça rastlayacağımız o ürünlerden bazıları:

Baskılı ve desenli tişörtlerin zamanı geçmiyor

Erkeklerin en sevdiği modeller arasında yer alan ve yıllar geçse de her yaşta kullanmaktan vazgeçmediği yazılı, baskılı veya desenli tişört çeşitleri, kış aylarında karşımıza çıkıyor. Mavi, yeşil, mor, kırmızı gibi renklerin koyu tonlarındaki tişörtler, kot gömlek kombinleriyle çok şık spor bir görüntü kazanılmasına aracı oluyor. Yaz aylarında kullandığınız, koyu tonlardaki baskılı ve desenli tişörtlerinizi, kış kombinlerinizi düşünerek, raflarınızda tutmaya devam edebilirsiniz.

KIŞLIKLARLA BİRLİKTE TİŞÖRTLERİ KALDIRMAYIN
JACK & JONES T-SHIRT

KIŞLIKLARLA BİRLİKTE TİŞÖRTLERİ KALDIRMAYIN
LOFT T-SHIRT

 

Çok fonksiyonlu düz renk tişörtler

Düz renk tişörtler, günlük kullanımdan iç çamaşırına, gömlek kombinlerinden, yazın yatak kıyafeti olarak kullanmaya kadar pek çok alanda kurtarıcı pozisyonda.  Kış kombinlerinizde ise baskılı tişörtlerde olduğu gibi gömleklerle de kombinlenebildiğini görüyoruz. Bu tişörtler ayrıca, hırka ve kazaklarınızın içinde yine son derece kullanışlı. Atlet formunda veya hava henüz o kadar soğumamışken sadece hırkayla kullanılarak, sıcak olduğunda arzu edilirse hırka çıkarılabilir.

KIŞLIKLARLA BİRLİKTE TİŞÖRTLERİ KALDIRMAYIN
Toss Erkek Düğmeli O Yaka T-Shirt

KIŞLIKLARLA BİRLİKTE TİŞÖRTLERİ KALDIRMAYIN
Kom Erkek V Yaka T-Shirt – Antonio

 

Uzun kollu tişörtlerin havası

Yazın serin akşamları için şortların üzerinde kullanılan veya tişörtlerin üstünde sırta atılan uzun kollu tişörtler, sonbahar ve kış aylarında karşımıza yelek kombinleriyle çıkıyor.  Birbirinden renkli ve canlı spor yeleklerin yeni sezonda uzun kollu tişörtlerle yapılan kombinlerine moda dergilerinde de sıkça rastlayabilirsiniz. Spor kombinlerin, bu sonbahar ve kış aylarında da bir parçası haline gelecek olan uzun kollu tişörtler, düz ve çizgili modelleriyle sıkça tercih edileceğe benziyor.

KIŞLIKLARLA BİRLİKTE TİŞÖRTLERİ KALDIRMAYIN
Adidas T-SHIRT

KIŞLIKLARLA BİRLİKTE TİŞÖRTLERİ KALDIRMAYIN
V Yaka Basic T-shirt

 

Erkek Giyimin Özgürlük, Konfor ve Stil Sembolü Tişört

Beyler, size bir sorumuz var: en çok sevdiğiniz giysi hangisi? Tamam mesela gömleği kendinize çok yakıştırıyorsunuz. Onu biliyoruz. Mesela blazer size kendinizi son derece karizmatik hissettiriyordur. Onu da anlıyoruz. Ancak bizim merak ettiğimiz giymeyi en çok ama en çok sevdiğiniz ve kendinizi içinde en rahat hissettiğiniz giysi hangisi? Evet, başlıkta adı geçmiyormuş gibi davrandık farkındayız. Şu an herkes tişörtlerden bahsettiğimizi gayet iyi biliyor. Tabi herkes cevabın da ne olduğunu gayet iyi biliyor.

Erkek giyim dünyasının en temel parçalarından ve kullanımı en rahat, en pratik parçalarından biri olan tişört modelleri erkekler için giy ve çık akımını yıllardır canlı tutuyor. Kadınlar için saçlarını yıkayıp çıkabilme özgünlüğü neyse – ki çok az kadının sahip olduğu bir lükstür bu – erkekler içinde ayrı şey giyinmek söz konusu olduğunda geçerli. Üstelik sevdiğiniz müzik gruplarını, desteklediğiniz spor kulübünü, hayata bakışınızı tek cümleyle anlatabilmenizi sağlayan mottoları, şakaları, komiklikleri, entelektüelliği, canlı renkleri, soluk renkleri, koyu renkleri, yani uzatmadan söylersek, aklınıza gelebilecek hemen her şeyi üzerinizde taşıyabilmenizi sağlıyor. Ayrıca erkekler için iki önemli özelliği daha var. İlki, normalde herhangi bir giysi parçasının kadın giyiminde mutlaka daha fazla seçenek içerirken, erkek tişört modellerinin kadın tişörtlerine göre çok daha fazla seçeneğe sahip olması. İkincisi ise her zaman kombin kombin diye kulağımızda yankılanan seslerin söz konusu erkek tişörtlerini kombinlemek olduğunda çok kolay susuyor olması.

Özetle, her açıdan rahat, konforlu, özgür bir giysi olan erkek tişört kimliğinin hakkını verebilen, her yaştan erkeğin rahatlıkla giyebileceği, hemen her ortam için uygun bir çeşidini mutlaka bulabileceğimiz harika bir giysi. Biz de bu yazımızda sizin için tişört çeşitlerini konu alıyoruz ve her ne kadar en özgür giysi olsa da onunda uyması gereken bazı küçük kuralları hatırlatmak üzere, buyurun, başlıyoruz.

Polo Yaka Tişört

İşe en ciddi tarafından yaklaşalım istedik. Kısmen daha resmi bir stilden bahsediyor olsak da, resmi ortamları daha rahat yaşamamızı sağlamak buradaki ana fikir. Yaz aylarında katılmanız gereken bir toplantı, ‘ya tamam damat gibi giyinmem gerekmiyor ama Nirvana tişörtümle de gidemem ki’ dediğiniz bir ortam, ya da biraz daha şık bir görünüme ihtiyaç duyabileceğiniz herhangi bir zamanda polo yaka tişört göreve hazır. İsterseniz klasik parçalarla tamamlayın, isterseniz pantolon ceket ile giyin, isterseniz casual bir pantolonla giyin. İnanın polo yaka tişörtünüz buna hiç aldırmayacak, tamamladığınız parça ne olursa olsun onunla son derece şık bir şekilde uyumlanacaktır.

Polo Erkek Tişört

Mavi Polo Erkek Tişört

 

Baskılı Tişört

İşte tam bu noktada sınırları dilediğiniz kadar zorlayabilirsiniz. Bir baskılı tişört ile istediğiniz her şeyi üzerinizde taşıyabilirsiniz. Yani burası tabir yerindeyse ‘n’olucak Nirvana yişörtümle bile giderim’ diyenlerin başlığı. Ve tam bu noktada çoğu erkeğin kendi dolabında üniversite yıllarından kalan ve bir türlü atamadığı en az bir baskılı tişörtünün bulunduğu itirafını alabiliriz sanıyorum. Baskılı tişörtte dikkat etmeniz gereken nokta üzerindeki desenin gittiğiniz ortamda sizi zor durumda bırakmayacağından emin olmak. Diğer bir nokta eğer çok sevdiyseniz ve uzun yıllar giymek istiyorsanız baskılı tişörtlerin yıkama talimatlarının diğer tüm tişört modellerinden daha fazla kritik olduğu.

Erkek Motorbisiklet Baskılı Tişört

Baskılı Erkek Tişört

 

Tasarım Tişört

Evet, artık kullandığımız her şey kişiselleşiyor. Erkeklere sorsanız tişört zaten en kişiselleşmiş giysidir, ki bu çok doğru. Malum, üzerimizde her şeyi taşıyabiliyor ve kendimizi ifade etmenin bir aracı olarak da görüyoruz. Ancak tasarım tişörtlerin devreye girmesi ile bu son derece kişisel olan giysinin, nasıl daha da kişiselleşebileceğini görmüş bulunuyoruz. Tasarım tişörtlerin bir önemli yanı da bir tasarımın yalnız bir kişide ya da çok az kişide görülmesi. Haliyle bu size erkek tişörtlerinden beklediğiniz özgünlük gereksinimini diğer tüm giysilerden daha fazla sağlıyor. Hatta kendi tişörtünü kendisi tasarlayan erkekler de var ki, bu moda dünyası için gerçekten göz yaşartıcı bir olay.

Erkek Tasarım Tişört

Erkek Siyah Renk Detaylı Tişört

 

Tişörtler Hakkında Kısa Kısa

Tişörtler hakkında söylenebilecek hem çok fazla şey var, hem de pek fazla şey yok. Çünkü bu dünya hem çok çeşitli ve renkli hem de bir o kadar tanıdık, bildik. Tişörtler T harfinden ilhamla isimlendirilmiş, modanın hemen her alanında olduğu gibi geriye gittiğimizde Roma medeniyetine kadar uzanan bir tarihe sahip, ilk ve en yaygın kullanımı askerlerde görülmüş giysiler. Polo yaka tişörtten bahsettik zaten ama bunun yanı sıra başka yakalar ve erkek tişörtler hakkında söylenecek başka şeyler de var. Dilerseniz, onları da madde madde yazalım.

  • Yuvarlak yaka erkek tişört en çok tercih edilen model, biliyorsunuz. Her türlü vücut yapısına uygun, her yere gider türünden bir model.
  • Y yaka erkek tişört hafiften v yaka andıran ancak vücudun orta kısmına kadar düğmeleri olan tişört çeşitlerindendir ve kullanımı her geçen zaman yaygınlaşmaktadır.
  • V yaka erkek tişört modelleri son derece rahattır ve boğaza baskı yapmadığı için erkek tişört modelleri arasında yaygın kullanım alanına sahiptir. Ayrıca v yaka bir erkek tişörtünü takım elbisenizle bile giyebileceğinizi bilmek çok rahatlatıcıdır.
  • Erkek tişört mevsim geçişlerinde hırkalar ve baharlık dış giyim ürünleriyle iyi sonuç veriyor.
  • Çift tişörtleri bir başka konu. Eğer romantikseniz ya da sevdiğiniz kadını sevdiğiniz kulübün renklerine bağladıysanız çift tişörtleri tam size göre.
  • Tişört tasarımı artık akıllı telefonlarda bile yapılabiliyor. Özgünlük peşindeyseniz siz de tişört tasarımı yapabilirsiniz.
  • Tişört alırken modeli ve kesimi kadar tişört tasarımının da size ve kişiliğinize uygun olması çok önemlidir. Kendi tarzınızı, stilinizi, hayat görüşünüzü yansıtabileceğiniz gibi baskılardan ve desenlerden uzak basic modeller ile dilediğiniz tarzın kombin ürünü olarak kullanabileceğiniz modeller olduğunu unutmamalı, alışverişinizi dolabınızı bu alanda kategorize edecek yönde gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz.

Tişört Modelleri ve Tişört Fiyatları:

Tişört modelleri bize pek çok duyguyla birlikte belki de en başta özgürlük hissini veriyor. Kendinizi ifade etme biçimi olarak da görebileceğimiz için mutlaka sizi anlatacak bir tasarımını ya da modelini bulabilirsiniz. Tişört çeşitleri çok zengin, malum. Durum böyle olunca tişört fiyatları da son derece çeşitlilik gösteren bir skalaya sahip. Fiyatlar malzemenin kalitesine göre değişiyor. Seçimlerinizi kalite beklentinize ve giyeceğiniz ortama göre yapacaksınız, tüm giysilerde yaptığınız gibi.

Eğer güzel bir alışveriş planlıyorsanız, en trend marka ürünlerini birçok mağazada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK