Yeni Bir Eve Taşınıyoruz, Evimizi Çok Seviyoruz!

Yeni Bir Eve Taşınıyoruz, Evimizi Çok Seviyoruz!

YENİ BİR EVE TAŞINIYORUZ, EVİMİZİ ÇOK SEVİYORUZ!

Yeni ev, yeni hayaller, yeni umutlar ve yepyeni bir enerji anlamına geliyor. Hatta bazı insanlar Uzakdoğu felsefelerinden yola çıkarak, yeni ev ve yeni eşyaların, insanların enerjisini de yenilediğini ve bu sayede olumsuzluklardan kurtulduklarını düşünürler. Belki de haksız değiller. Her ne kadar tüm olumsuzluklardan yalnızca canlıların etkilendiğini düşünsek de o negatif enerji, kullanılan eşyalara, yaşam olanına kadar nüfuz ediyor. Bu da yaşam kalitesini zaman zaman olumsuz etkileyebiliyor.

İşte tam da bu düşüncelerle, yeni bir ev ya da yeni eşyalar için kolları sıvayan herkes, yaşam alanına yeni bir soluk getirmek için farklı dekorasyonlar ve renkler denemek isteyebilir. Bunun sonucunda, evde keyif yapmanın konforu artar; güne pozitif başlamak için olumlu bir adım atılmış olur. Daha yüksek bir motivasyon ve daha dinamik bir yaşantı için siz de evinizde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Üstelik bunu her bütçeye uygun seçeneklerden faydalanarak hayata geçirmek de mümkün. Koçtaş, bu anlamda her tarza ve bütçeye hitap edecek ürün çeşitliliğine sahip. Siz de Koçtaş ürünlerine göz atarak yeni eşyalara ve dekorasyon türlerine göz atabilirsiniz.

Konforlu salonum, keyifli bahçem

Salonda televizyon karşısında keyif yapmak, bu konfora sahip tüm ülkelerde ortak kabul edilebilecek bir kültür adeta. Özellikle erkeklerin, televizyon karşısında kanepeye uzanması, orada günün yorgunluğunu atması, mümkünse yerinden kalkmadan her şeyi yanıbaşında istemeleri genetik bir özellik bile olabilir. Bu keyfi en şık ve en kullanışlı şekilde yerine getirebilmek için, elbette iyi tasarlanmış bir TV sehpasına ihtiyaç var. Eğer salonunuz için mobilya seçimi konusunda zorlanıyorsanız, öncelikle nasıl bir tarz uygulamak istediğinize karar verebilirsiniz. Klasik, modern, Uzakdoğu, oryantalist… Pek çok şekilde salonunuzu döşeyebilirsiniz. Kullanmaktan keyif alacağınız, içinizi açacak renkleri, en çok hangi tarzla yakıştırabiliyorsanız ona yönelmenizde fayda var.

YENİ BİR EVE TAŞINIYORUZ, EVİMİZİ ÇOK SEVİYORUZ!
TV Sehpası

YENİ BİR EVE TAŞINIYORUZ, EVİMİZİ ÇOK SEVİYORUZ!
Ahşap Sandalye

 

Yeni eşyaların yüksek enerjisi motivasyonunuzu yükseltmeye başladığında, hele bir de bahçeniz varsa değmeyelim keyfinize… Birbirinden bahçe mobilyaları da keyifli sohbetler, uzun ve keyifli yemekler, çay-kahve fasılları ile sizce de doya doya yaşamak isteyeceğiniz bir alan değil mi? Bu nedenle hem rahat hem de şık masa ve sandalyelerle bu bölümü dekore ederek, bol oksijenli günler geçirmenizi diliyoruz.

Aydınlatma ve banyo dolabı… İşte bütün mesele bu!

Evde her şey tamam. Bütün eşyalar yerleşti. Ancak, aydınlatmalar takılmadığı için tavandan kablolar uzanıyor. İşte bu, evi hala bitmemiş, hatta inşaat halinde gibi gösteren, “hala taşınamıyoruz” hissi uyandıran bir görüntü. Neyse ki birbirinden güzel modelleri ve malzemeleriyle, ışıl ışıl içinizi açacak aydınlatma seçeneklerini çok beğeneceksiniz. Boncuklu, pırıl pırıl sarkıt lambalar, özellikle göz dolduruyor. Siz de bu lamba modellerinden, dilediğiniz rengi seçebilirsiniz. Ancak, morun bolluk ve bereketi simgelediğini de küçük bir not olarak eklemiş olalım.

Aydınlatma ve tesisat işleri bittikten sonra, zaten gerisi evinize uygun detaylarla meşgul olup, onu süsleyip püslemeye kalıyor. Havlular ve banyo ürünleri için de geniş bölmelere sahip, güzel bir banyo dolabına ne dersiniz örneğin? Evin penceresiz ve içeride kalan kısımlarından biri olarak şöyle açık renklerde, banyonuza aydınlık katacak banyo dolaplarına göz atabilirsiniz.

YENİ BİR EVE TAŞINIYORUZ, EVİMİZİ ÇOK SEVİYORUZ!
Banyo Dolabı

YENİ BİR EVE TAŞINIYORUZ, EVİMİZİ ÇOK SEVİYORUZ!
Boncuklu Sarkıt

 

Böylece, yeni eşyalarla gelecek yeni anılar sizleri bekliyor. Onları daha fazla bekletmeden, güle güle oturun.

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK