Yeni Doğum Yapan Anneler İçin İhtiyaç Listesi

Yeni Doğum Yapan Anneler İçin İhtiyaç Listesi

Yaklaşık dokuz ay süren hamilelik dönemi boyunca her anne bebeğini kucağına alacağı o ilk günü büyük bir sabırsızlıkla bekler. Bebeğini kucağına aldığı andan itibarense müthiş bir annelik iç güdüsüyle yaşamaya ve hem kendine hem de bebeğine daha iyi bakabilmek için araştırmalar yapmaya başlar. Bu araştırmaların başında da, yeni doğum yapan anneler için ihtiyaç listesi hazırlamak gelir.

Aslına bakarsanız, yeni doğum yapan annelerin ihtiyaç listesi biraz kabarık. Ama hem anneyi hem de bebeğini daha rahat ettirecek sadece birkaç materyali hemen alıp evin bir köşesine koymak ve gün geçtikçe ihtiyaç olabilecek her şeyi sırayla tamamlamak mümkün.

Sizler için hazırladığımız listede, tam olarak nelere ihtiyacınız olduğunu görecek ve bebeğinizle geçirdiğiniz özel zaman dilimlerinde daha özgür olacaksınız. Unutmayın; bir bebeğin annesiyle en çok temasa geçtiği an, emzirme anıdır. Bu nedenle bebeğinizi emzirirken daha rahat hareket etmeli ve nerede olursanız olun emzirme anında geçirdiğiniz kaliteli zaman diliminden ödün vermemelisiniz.

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Yeni doğum yapan annelerin hayatlarını kolaylaştıracak parçalar;

Emzirme Sütyeni

Hamile giyimin en önemli tasarımlarından biri olan emzirme sütyeni, yeni doğum yapan kadınların bebeklerini emzirme aşamasında zahmet çekmeden hareket etmelerini ve daha pratik olmalarını sağlıyor. İç çamaşırınızı çıkarmadan bebeğinizi emzirmenize yardımcı olan bu emzirme sütyeni, rahat açılıp kapanabilen klipseleri sayesinde oldukça kullanışlı.

Butik Bebe - Organik Emzirme Sütyeni - Vitringez Butik Bebe - Emzirme Sütyeni Siyah - Vitringez Butik Bebe - Emzirme Sütyeni Beyaz - Vitringez

Emzirme Önlüğü

Annelerin nerede olursa olsun bebeklerini emzirebilmeleri, bebeklerinin sağlıklı büyümeleri açısından oldukça önemli bir unsur. Her yerde emzirme odasının bulunamayacağı düşünüldüğü zaman da, annelerin bebeklerini emzirirken rahat hareket edebilmelerini sağlayacak olan bir materyal kaçınılmaz. Tam da bu noktada, annelerin imdadına emzirme önlüğü yetişiyor ve bu önlükler toplu taşıma araçlarında dahi annelerin bebeklerini verimli bir şekilde emzirmelerini sağlıyor. Sizlere sunduğumuz emzirme önlüklerinin kullanımının kolay ve pratik olması sayesinde gittiğiniz her yerde rahat hareket edecek ve kavisli yakası sayesinde bebeğinizle direk göz teması kuracaksınız.

Butik Bebe - Emzirme Önlüğü Beyaz - Vitringez Butik Bebe - Emzirme Önlüğü Renkli - Vitringez Butik Bebe - Emzirme Önlüğü Mavi - Vitringez

Emzirme Yastığı

Emzirme yastığı, bir annenin bebeğini emzirirken daha iyi oturmasına, bebeğini kucağına aldığında bebeğini tam olarak kavramasına ve hem kendisinin hem de bebeğinin emzirme anında daha rahat olmasına yardımcı olan oldukça önemli bir üründür. Sizler için seçtiğimiz emzirme yastıkları, yumuşak ve ergonomik tasarımı sayesinde hem daha kaliteli bir beslenme ortamı yaratacak hem de bebeğinizle geçirdiğiniz o zamanı daha verimli kılacak.

Butik Bebe - Emzirme Yastığı Pembe - Vitringez Butik Bebe - Emzirme Yastığı Mavi - Vitringez Butik Bebe - Emzirme Yastığı Beyaz - Vitringez

En değerli varlıklarınız için en doğru tercihleri yapmak, bebeğiniz ve kendiniz için seçtiğiniz ürünlerde kaliteyi en üst seviyede hissetmek ve size özel avantajlardan yararlanmak için butikbebe.com‘u ziyaret etmeyin unutmayın!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK