Yeni Moda: Kiğılı Erkeği Olmak

Yeni Moda: Kiğılı Erkeği Olmak

Moda sektörü her gün gelişiyor ve yenileniyorken, erkek giyimi konusundaki tabular da yıkılmaya ve düşünceler değişmeye başlıyor. Şıklığı ve konforu bir arada sunan modern ve yenilikçi tasarımlar, erkek stilini tekdüze havasından çıkarıyor.

Her sezon farklı kesim, tarz, kumaş ve tasarımlarla sunulan erkek stilinin temel parçaları, kavuştukları yeni görünümle stil sahibi erkeklerin kendilerini en iyi şekilde ifade etmelerine olanak sağlıyor. İş yaşamında konfor, günlük yaşamda kalite ve özel günler için şıklık sunan parçalar, modern erkek stilinin vazgeçilmezi haline geliyor.

Türkiye’nin erkek giyim markası Kiğılı, 1938 yılından bu yana özgüveni sağlam, hayatı dolu dolu yaşayan, akılcı ve başarılı erkekler için yenilikçi ve rafine tasarımlar üretiyor. Her yaştan erkeğe farklı seçenekler sunan kreasyonlarıyla günümüz erkeğinin stilini arzu edilen her tarzda tamamlayan Kiğılı, bu sezon da her sezon olduğu gibi stil sahibi erkeklerin ilk tercihleri arasında yer almaya devam ediyor.

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Nasıl Kiğılı Erkeği Olunur?

Takım Elbise

Stil sahibi ve cool görünmeyi hedef edinen erkeklerin ilk tercihi Kiğılı, her sezon trendleri baz alarak yenilediği koleksiyonunda yer alan takım elbise modelleri ile klasik giyimin de öncüsü oluyor. Sezonun dikkat çeken renklerinden olan füme ve lacivert renk seçenekleri ve konforlu tasarımlarıyla kaliteyi sonuna kadar yaşatıyor.

DÜZ YELEKLİ TAKIM ELBİSE - Kiğılı & Vitringez ÇİZGİLİ YELEKLİ TAKIM ELBİSE - Kiğılı & Vitringez
EKOSE YELEKLİ TAKIM ELBİSE - Kiğılı & Vitringez KUŞGÖZÜ SLIMFIT TAKIM ELBİSE - Kiğılı & Vitringez

Damatlık

Düğün sezonun açılıyor olması sezonun düğün trendlerini de beraberinde getiriyor. Damat adayları tercih yapmakta zorlanırken, trendleri en küçük detayına kadar düşünen dikkat çekici tasarımlar damat adaylarının işini kolaylaştırıyor.

SİVRİ YAKA SLIMFIT SMOKİN - Kiğılı & Vitringez PAPYON TAKIMI - Kiğılı & Vitringez
YELEK FULAR TAKIMI - Kiğılı & Vitringez ŞAL YAKA SLIMFIT SMOKİN - Kiğılı & Vitringez

Sweatshirt

Kiğılı, klasik giyim kadar spor şıklığı tercih eden ve sokak stilini çabasız bir görünümle tamamlamak isteyen erkekler için de trendleri takip ediyor. Farklı renk ve modeldeki sweatshirtler, rahatlığı ilk sıraya koyanlar için özenle tasarlanıyor.

 

BATO YAKA DÜZ SWEATSHIRT

POLO YAKA ÇİZGİLİ SWEATSHIRT
POLO YAKA TASARIM SWEATSHIRT POLO YAKA DÜZ SWEATSHIRT

Aksesuar&Ayakkabı

Tamamlayıcı aksesuarlar, stil sahibi erkekler için en az kıyafetler kadar büyük önem taşıyor. Aksesuar tercihlerinde trendler yine büyük rol oynarken, kalite ve modayı aynı anda sunan aksesuar ve ayakkabı modelleri şık olmanın çok da zor olmadığını ispatlıyor.

ŞEFFAF TABAN SPOR AYAKKABI - Kiğılı & Vitringez ÇANTA - Kiğılı & Vitringez
ÇELİK KOL DÜĞMESİ - Kiğılı & Vitringez DÜZ KLASİK KEMER - Kiğılı & Vitringez

Her sezon kendini yenileyerek sektörde dikkat çekmeyi başaran Kiğılı’nın şık, kaliteli, konforlu ve trendy tasarımlarıyla buluşmak için  Kiğılı web sitesini ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK