Yeni Sezon Ayakkabılar ile Yükseliyoruz!

Yeni Sezon Ayakkabılar ile Yükseliyoruz!

Kadınların hiç bıkmadan ve usanmadan, üstelik her yeni sezonda mutlaka satın aldığı şey nedir diye soracak olursanız cevabımız hazır: Ayakkabılar. Eğer siz de trendleri takip etmeden ve ayakkabı alışverişi yapmadan rahat duramayanlardansanız, 2015-2016 sonbahar-kış ayakkabı trendlerine gelin birlikte göz atalım.

Farklı trendlerin etkisi altındaki yeni sezonda pek çok göz alıcı model kombinlere eşlik etmeye hazırlanırken, ayakkabı tutkunu kadınlar tarafından keşfedilmeyi bekliyor. Her tarza, her zevke ve her ruha hitap eden ayakkabılar sonbahar-kış sezonunda da ruhunuzu okşamaya geliyor. Hal böyle iken sezonda, ayakkabılar üzerine konuşulacak çok fazla detay var.

Görsellere tıklayarak ürünleri detaylı inceleyebilirsiniz.

Yüksek taban, yüksek cazibe

Kış mevsiminin en favori ayakkabı modellerinden olan botlar bu sezon da öne çıkmayı başarıyor. Bilekte biten yüksek ökçeli ve yüksek tabanlı botlar sonbahar-kış kombinleriniz için biçilmiş kaftan. Deri, süet, bağcıklı, bağcıksız gibi pek çok alternatifi bulunan botlar kadınların ayakkabı arzusunu karşılayabilecek nitelikleri fazlası ile barındırıyor.

Özellikle maskülenliği ve feminenliği bir arada barındıran rock ve metal dokunuşları tasarımlarından eksik etmeyen yüksek tabanlı modeller kışa damgasını vurarak, sokak modasının nabzını tutmaya geliyor. Özellikle siyah ve bordonun sezonu etkisi altına aldığını söylemeden de geçmeyelim.

Dockers by Gerli A3315639 Siyah Kadın Açma Deri Ayakkabı Polaris 52.307730.Z Bordo Kadın Ayakkabı Polaris 52.307739.Z Siyah Kadın Ayakkabı
Polaris 52.307755.Z Bordo Kadın Ayakkabı Polaris 52.307756.Z Bordo Kadın Ayakkabı Polaris 52.307758.Z Bordo Kadın Ayakkabı

Jean, etek ve elbiselerle rahatlıkla kullanılabilecek olan yüksek tabanlı botlar, sokak modasına olan uyumu ile bu sezon kadınların en çok tercih ettiği ayakkabı modelleri arasında yer alıyor. Casual şıklığın kış modasındaki en trend parçası olan botlara gardırobunuzda hala yer açmayıp, sezonun favori parçalarına hala yer vermediyseniz harekete geçme vakti.

Art Bella BD25014 Siyah Kadın Bot Art Bella C17174 Siyah Kadın Bot Lumberjack A3322157 Siyah Kadın Deri Bot
Polaris 52.307819.Z Siyah Kadın Bot Polaris 52.307779.Z Bordo Kadın Bot Polaris 52.307824.Z Siyah Kadın Bot

Eğer siz de yeni sezonun en trend ayakkabı modellerine sahip olmak ve ruhunuzu ayakkabı şıklığınız ile beslemek istiyorsanız, Flo.com.tr’de yer alan modellere göz atmayı unutmayın.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK