Yeni Sezon Ayakkabılar ile İlkbahara Merhaba

Yeni Sezon Ayakkabılar ile İlkbahara Merhaba

Soğuk ve sert geçen bir kışı yavaş yavaş geride bıraktığımız bugünlerde, yüzümüzü bahara dönmeye ve stilimizde rahatlığa kavuşmaya başladık. Baharın kendini göstermeye başlamasıyla birlikte, kışın koyu renkleri, kalın kıyafetleri, botlar ve çizmeler arkamızda kaldı.

İlkbahar/Yaz sezonun açılması kıyafetlerimizde olduğu gibi, ayakkabılarımız için de yenilikleri beraberinde getiriyor ve mevsime uygun birçok ayakkabı modeli vitrinlerdeki yerini almaya başlıyor. Kışın giyilen kalın tabanlı botlar ve yağmur çizmeleri yerini sandaletlere, günlük bez ayakkabılara, babetlere ve spor ayakkabılara bırakıyor.

Eğer siz de hem içinizi hem de stilinizi ısıtacak baharı dört gözle bekliyor ve tıpkı bahar gibi stilinizin de rengarenk olması için sabırsızlanıyorsanız, bütün işlerinizi bırakın ve alışverişe çıkın. Yaptığınız bahar alışverişiyle birlikte kışın bütün yükünü omuzlarınızdan atacak ve hem kendiniz hem de tarzınız için yeni başlangıçlar yapacaksınız.

Sizlere sunduğumuz yeni sezon ayakkabılar ile bahara merhaba deyin!

Günlük Rahat Ayakkabılar

Baharın gelmesi hayatın günlük rutinini de rahatlatıyor ve alışverişe, arkadaşlarla buluşmaya ya da günlük kombinlerde giyilebilecek rahat ayakkabılar, hem daha pratik hem de daha cool bir stil yaratmamıza yardımcı oluyor. İlkbahar/Yaz sezonunda tercih edebileceğiniz bez ayakkabılarla, stilinize renk katabilir ve bunu yaparken rahatlığınızı ön planda tutabilirsiniz.

FLO - Dockers Kırmızı Espadril - Vitringez FLO - Dockers Pembe Espadril - Vitringez FLO - Dockers Beyaz Kadın Ayakkabı - Vitringez FLO - Dockers Bej Kadın Ayakkabı - Vitringez

Koşu Ayakkabıları

Kış boyunca havaların etkisiyle birlikte insanın üzerine çöken ağırlık, baharın gelmesiyle birlikte yerini enerjik ve hareketli bir yaşantıya bırakıyor. Eğer, hafta içi  yoğun iş temposundan yoruluyorsanız, hafta sonu kendinizi spora adayın ve hafif tabanlı spor ayakkabılarla siz de hafifleyin.

FLO - Kinetix Beyaz Kadın Spor Ayakkabı - Vitringez FLO - Kinetix Siyah Kadın Spor Ayakkabı - Vitringez FLO - Nike Pembe Gri Kadın Spor Ayakkabı - Vitringez FLO - Nike Turuncu Gri Kadın Spor Ayakkabı - Vitringez

Klasik Ayakkabılar

Her ne kadar bahar gelse de ofise ve toplantılara gitmeye devam ediyoruz ve şık olmamız gereken yerlerde rahatlığımızdan ödün verebiliyoruz. Ancak bizim sizlere sunduğumuz klasik ayakkabı modelleriyle, rahatlığınızdan ödün vermeden şıklığınızı sağlayacak ve bu hafif ayakkabılarla girdiğiniz her ortamda baharın tadını çıkaracaksınız.

FLO - Polaris Siyah Gova Ayakkabı - Vitringez FLO - Polaris Siyah Kadın Gova Ayakkabı - Vitringez FLO - Polaris Vizon Kadın Ayakkabı - Vitringez FLO - Polaris Kahverengi Kadın Ayakkabı - Vitringez

Bonus: Bahar Gibi Çantalar

Yeni sezonun en dikkat çeken modellerinden olan poşet çantalar, baharın en göz alıcı renkleriyle kavuştu ve sokak modasına bahar gibi yansımaya başladı. Eğer siz de baharın çekici renklerini üzerinizde taşımak ve renkli ve sevimli bir stilin sahibi olmak isterseniz, sizlere sunduğumuz renkli poşet çantalarla stilinizi tamamlayabilirsiniz.

FLO - Vans Siyah Çanta - Vitringez FLO - Vans Kırmızı Çanta - Vitringez FLO - Vans Yeşil Çanta - Vitringez FLO - Vans Turuncu Çanta - Vitringez

Moda ve ayakkabı dünyasının en seçkin markalarını sizlerle buluşturan ve en göz alıcı modelleri uygun fiyatlarla sizlere sunan flo.com.tr‘nin diğer modellerine göz atmayı unutmayın!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK