Yeni Sezon Koleksiyonuyla Güneşli Günlere Merhaba

Yeni Sezon Koleksiyonuyla Güneşli Günlere Merhaba

Bahar mevsimi yüzünü gösterir göstermez ortaya çıkan yeni sezon koleksiyonları, şıklığı ve rahatlığı aynı anda sağlama mottolarıyla sokak modası kombinlerine yön veriyor ve kadın erkek, genç yaşlı demeden herkesin gönlünü fethediyor. Yeni sezon koleksiyonlarına baktığımızda casual parçaların öne çıktığını ve detaylarda ışıltılı baskıların kullanıldığını görüyoruz.

Eğer siz de tam bir moda avcısı iseniz, sokak modasını ve yeni sezon parçalarını yakından takip edin ve stilinize modaya ayak uydurarak yön verin. Sizler için seçtiğimiz parçalar, alışveriş sepetinizdeki büyük bir boşluğu dolduracak ve ilkbahar  – yaz sezonuna dair ihtiyacınız olan her bir ayrı parçaya kavuşmanızı sağlayacak.

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Güneşli günlere eşlik edecek yeni sezon koleksiyonu ve göz alıcı parçalar;

Kombinlere uzun hırka dokunuşu

Yaz mevsiminin kapıyı çalmasıyla birlikte hırka sezonunun geçtiğini düşünebilirsiniz. Ama unutmayın ki; serin geçen yaz akşamlarında omuzlarınıza atacağınız bir hırka sizin için hayat kurtarıcı olacaktır. Yeni sezon koleksiyonları arasında hayat kurtarıcı bir detay olan bu hırkalar hem çok şık hem çok rahat!

 

Cottoncandy - Sökük Tarz Yıkama Salaş İnce Hırka - Vitringez Cottoncandy - Parçalı Hırka - Vitringez
Cottoncandy - Süslemeli Summer Hırka - VitringezCottoncandy - Triko Hırka - VitringezTiril tiril elbise rahatlığı

Her mevsim moda dünyasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan elbiseler, yeni sezon koleksiyonları arasında da oldukça özel ve vazgeçilmez bir yere sahip. Yaz güneşinin sıcağında kendini ferah hissetmek için tasarlanmış bu elbiseler, rahatlığınızı sağladığı kadar şıklığınızın da öncüsü olacak. Sizin için seçtiğimiz bu tiril tiril elbiseleri; dilerseniz topuklu ayakkabılarla, dilerseniz sandaletlerle veya spor ayakkabılarla giyebilirsiniz.

Cottoncandy - Sırt Dekolteli Elbise - Vitringez
Cottoncandy - Yırtmaçlı Uzun Elbise - Vitringez
Cottoncandy - Biyeli Uzun Elbise - Vitringez Cottoncandy - Devore Yıkama Elbise - VitringezVazgeçilmez beyaz tişörtler

Bir kombinin her şartta tamamlayıcısı ve kurtarıcısı nasıl bir parça olabilir diye merak ediyorsanız, cevabı beyaz bir tişörtte gizli. Sezona damga vuran bu beyaz tişörtler, baskılarında kullanılan tipografi sanatıyla da hem cool hem de oldukça esprili. Skinny jean, kot şort, tayt veya yüksek bel demeden birbirinden farklı parçalarla kombinleyebileceğiniz bu beyaz tişörtler, tüm göz alıcığıyla vitrinlerde sizleri bekliyor!

Cottoncandy - Open Heart - Vitringez Cottoncandy - Free Yourself - Vitringez Cottoncandy - Dream Catcher - Vitringez Cottoncandy - Wild Heart - Vitringez
Stiliniz için biraz ışıltı

Stilinizde fark yaratmak ve kombinlerinizi renklendirmek için kullanabileceğiniz ışıltı detayı, yeni sezon koleksiyonlarında yarattığı etkiyle kendinden oldukça söz ettiren bir trend haline geldi. En casual parçalarda bile kullanılan ışıltılı baskılar, stile ayrı bir hava ve ayrı bir şıklık katıyor.

Cottoncandy - El Baskı - Vitringez Cottoncandy - El Baskı Krem - Vitringez Cottoncandy - Süslemeli Free Yourself - Vitringez Cottoncandy - Love Beach- Vitringez

Moda dünyasındaki en kaliteli kumaş türlerini kullanarak tasarımlarına yön veren cottoncandy.com.tr‘nin diğer modellerine göz atmayı unutmayın!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK