Yeni Sezona Buse Terim Dokunuşu

Yeni Sezona Buse Terim Dokunuşu

2015-2016 kış sezonunun trendleri eşliğinde değişimi yaşamaya hazır mısınız?

Bu sezon yenilikler her zaman olduğundan çok daha fazla keyif veriyor. 70’ler esintili, bohem ruhlu, püsküllü parçalar ile rock chic esintili siyahlar ve deriler; trendlerin modern çizgisine ahenkli bir hava katıyor. Her sezon trendlere getirdiği yenilikçi yaklaşım ile modaseverlerin ruhunu okşayan DeFacto ise, Buse Terim’in hayran olduğumuz moda zevki ile hazırlanan koleksiyonu ile kışın en stil sahibi kadınını yaratma hedefi peşinde.

Buse Terim for DeFacto

Buse Terim for DeFacto koleksiyonunda 70’lere dair adeta yok yok. Koleksiyondaki parçalar incelendiğinde 70’lerin özgür ruhu, çabasız yaşam ve giyim anlayışı ile anılan bohem tarz ile; asi ve sert tavrı, maskülenliği ve feminenliği en iyi harmanlayan hali ile rock chic tarzın öne çıktığını görebilirsiniz.

Buse Terim For DeFacto Panço Buse Terim For DeFacto Trençkot Buse Terim For DeFacto Elbise
Buse Terim For DeFacto Kazak Buse Terim for DeFacto Kaban Buse Terim For DeFacto Yelek

Sezonun trendlerine uygun olarak tasarlanan koleksiyonda 70’ler dediğimizde akla ilk gelenlerden olan püskül detayları, maxi boy parçalar, çiçek desenleri, güderi ve deri dokular, püsküller yoğun bir şekilde kullanılıyor.

Buse Terim for DeFacto Bere 2 Buse Terim for DeFacto Şapka Buse Terim for DeFacto Bere
Buse Terim for DeFacto Çanta Buse Terim for DeFacto Kolye Buse Terim for DeFacto Şal

Koleksiyonunda yer alan elbiseler, trençkotlar, kabanlar, jeanler, ceketler, kazak ve bluzlar; yeni sezon trendlerini en etkili şekilde yansıtıyor. Koleksiyonun kıyafetlerin yanı sıra çanta, ayakkabı, aksesuar gibi geniş bir skalaya sahip olması ise Buse Terim for DeFacto koleksiyonunun modaya karşı olan yaklaşımını ve yüksek çıtasını ispatlar nitelikte.

Vitringez ekibi olarak katıldığımız Buse Terim for DeFacto lansmanında yakından inceleme fırsatı bulduğumuz koleksiyonda yer alan parçaların ekibimize heyecan verdiğini söylemeden geçmeyelim. Siz de koleksiyonda yer alan parçalarla kombininizi baştan aşağı tamamlarken, koleksiyonun stil sahibi parçalarının tadını çıkarabilirsiniz.

Buse Terim for DeFacto Lansman (3) Buse Terim for DeFacto Lansman Buse Terim for DeFacto Lansman (2)

Sezonun trendlerine yeni bir yorum getiren Buse Terim ile bu kış modasına dahil olmak ve sokak stilinin en başarılı yorumuna gardırobunuzda yer vermek istiyorsanız; Buse Terim for DeFacto koleksiyonuna göz atmayı unutmayın.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK