Yeni Sezona Ofis ve Şehir Stili İle Merhaba Diyoruz!

Yeni Sezona Ofis ve Şehir Stili İle Merhaba Diyoruz!

Eylül ayını karşılıyor ve yazı bitiriyor olmamız her ne kadar hüzün verse de bir yandan da yeni heyecanlar ve yeni hevesleri de beraberinde getiriyor. Yeni bir sezon ve sonbaharın o tatlı ruhu… Kulağa fazlası ile hoş geliyor değil mi? Ama bir yandan da artık tatil modundan yavaş yavaş çıkmamız gerektiğinin de sinyallerini veriyor. Tatil dönüşü, ofis ve şehir yaşamına dönüş çoğu insan açısından her ne kadar zor olsa da bu eylemi keyifli hale getirmenin de mümkün olduğunu söylemeliyiz. Deniz ve tatil sezonunu kapatmaya başladığımıza göre artık gardıroplarda yer değiştirmeye hazır demektir. Yani bu da demek oluyor ki yeni heyecanların yanında ruhumuzu değiştirirken bununla birlikte gardıropları da değiştirmenin vakti geliyor.

Peki Sonbahar – Kış sezonun trend listelerine göz atmak ve sezonu bomba gibi karşılamak ister misiniz? Evet seslerini duyar gibiyiz. O halde yazımızın devamındaki tüm öneriler tam da size göre. Sonbahar stiline uygun trend parçaları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Bluz ve Gömlek

Bluz ve gömlek, ofis stilini tamamlarken en çok tercih edilen parçalar arasında yer alıyor. Bu kadar çok tercih edilmelerinin sebebi ise; hem rahat ve şık oluşları, hem  kolay kombinlenebiliyor olması hem de ofis sonrasında gündüzden geceye uyarlayabileceğiniz bir kombin arayışınız varsa bunu en doğru şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyor olması. Bu sezonun bluz ve gömleklerinde dökümlü ya da oversized modeller, kruvaze kesimler, geometrik desenler ve çiçek desenleri öne çıkıyor.

morhipo-ipekyol-bluz-ve-gomlek-7 morhipo-ipekyol-bluz-ve-gomlek-6
morhipo-ipekyol-bluz-ve-gomlek-5 morhipo-ipekyol-bluz-ve-gomlek-4

 

Elbise

Kadınların gardıroplarının vazgeçilmez parçalarından olan elbiseler, yeni sezonda da tren olma özelliğini koruyor. Sonbaharın o tatlı havasını yaşatan elbiselerle hem ofis stilinizi tamamlayabilir, hem de şehir yaşamının cool ve ikonik duruşlu kadınını en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Sonbaharın elbise trendlerinde ise yine oversized modeller, diz altı elbise modelleri, dantel detayları, gömlek elbise modelleri, kemer detayları ön plana çıkıyor.

morhipo-beymen-elbise-4 morhipo-beymen-elbise-2
morhipo-beymen-elbise-3 morhipo-beymen-elbise-1

 

Takım Elbise

Stil sahibi bir erkeğin gardırobundaki olmazsa olmaz parçası nedir diye sorsak herhalde takım elbise cevabını alırız. Ofis hayatında şık olmayı elden bırakmayan beyler için yeni sezonun takım elbiseleri fazlasıyla göz dolduruyor. Bu sezon takım elbiselerde en çok göze çarpan şey ise renkleri. Gri ve lacivert tonları yeni sezonu renklendirmeye hazır görünüyor.

morhipo - altınyıldız classics takım elbise morhipo - altınyıldız classics takım elbise 2
morhipo - altınyıldız classics takım elbise 3 morhipo - altınyıldız classics takım elbise 4

 

Pantolon

Hem ofis stilinin hem de günlük yaşamın erkek stilindeki ideal parçalarından birisi de pantolon. Gömlek, ceket, kazak ya da t-shirt ile tamamladığınız bir kombin ile her ortama ayak uydurabilirsiniz. Sezonun pantolon trenlerine baktığımızda ise yine pastel tonlar, bununla birlikte canlı renkler ve bilekte biten modeller ön planda.

morhipo-pierre-cardin-pantolon-4 morhipo-pierre-cardin-pantolon-1
morhipo-pierre-cardin-pantolon-2 morhipo-pierre-cardin-pantolon-3

 

Sonbahar yetişkinler için yoğun iş temposunu çağrıştırırken, çocuklar için ise okul sezonunun açılmasını, yeni eğitim dönemi heyecanını çağrıştırıyor. Kendiniz için sonbahar alışverişi yapıp, ofis ve şehir hayatına hazırlanırken, çocuklarınızı da düşünerek onları da yeni okul sezonuna hazırlayabilirsiniz.

morhipo-adidas-cocuk-spor-ayakkabi-2 morhipo-okul-cantasi-2
morhipo-okul-cantasi-1 morhipo-adidas-cocuk-spor-ayakkabi-1

 

Eğer siz de şehre ve ofis ortamına dönüşü gardıroplarınızı yenileyerek karşılamak istiyorsanız, yukarıda yer alan ürünler ve çok daha fazlasıyla beraber, onlarca markanın eşliğinde sizleri bekleyen Morhipo’yu ziyaret etmeyi unutmayın.

Keyifli alışverişler. 🙂

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK