Yeni Sezonda Büyük Beden Şıklığı

Yeni Sezonda Büyük Beden Şıklığı

Moda, durmadan gelişen, değişen ve kendini yenileyen bir sektör. Ve gelişimin de en büyük faydalarından biri; modanın daha fazla seçenek sunarak, farklı beğeniler ve tercihlere sahip çok sayıda kişiye ulaşabiliyor olması.

Büyük beden giyim, yakın dönemde tasarımcıların geçmişe oranla daha çok öncelik vererek kısıtlı kalmasına savaş açtıkları kategorilerden biri. Bu konuda en çok mutlu olan kişiler ise, stil sahibi olmanın herhangi bir bedeninin olmadığına inanan, vücuduyla barışık ve özgüvenli kadınlar! 34-36-38 beden bir vücuda sahip olmayan kadınlar da, artık trendleri takip ederek artan alternatiflerle fazlasıyla şık giyinme şansını yakalıyor.

Eğer siz de doğru giyinmek ve stil sahibi görünmek istiyorsanız öncelikli olarak yapmanız gereken, 2015 trendlerini mercek altına almak. Casual şıklığın tercih edildiği bu dönemde sizler de tercihlerinizi bu yönde gerçekleştirebilir, sezonun trend modellerine yönelebilirsiniz.

büşra triko-penye-bluz-1-vitringez büşra triko-penye-bluz-5-vitringez
büşra triko-penye-bluz-vitringez büşra triko-penye-bluz-6-beyaz-vitringez

Kadın modasında casual şıklığın en çok tercih edilen materyali ile bir araya gelen penye giyim ise büyük beden kadınları şıklığa taşıyacak olan doğru seçenek. Vücut standartlarına göre yapılacak olan tercihlerinizle büyük bedenle de şık olunabileceğini ispatlamak sizin elinizde. Sizler için trend çizgisi etrafında derlediğimiz üst giyim modasının favori bluz modelleri kombinlerinize çabasız bir şıklık ve stil katabilirsiniz.

büşra triko-nergiz-bluz-2-vitringez büşra triko-nergiz-bluz-16-vitringez
büşra triko-nergiz-bluz-13-vitringez büşra triko-penye-bluz-8-kırmızı-vitringez

Kısa ve uzun kollu, desenli ve yaka detaylı alternatifleri bulunan penye bluz modellerine sahip olmak ve büyük beden kadının şıklığını siz de ispatlamak istiyorsanız, Büşra Triko’yu ziyaret etmeyi unutmayın.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK