Yeni Sezonda Tesettür Giyimde Favori Renkler

Yeni Sezonda Tesettür Giyimde Favori Renkler

YENİ SEZONDA TESETTÜR GİYİMDE FAVORİ RENKLER

Tesettür giyim tercih eden bayanların en fazla kullandığı ürünler denilince akla ilk önce tunik ve feraceler geliyor olabilir ancak tesettür giyimde bulabileceğiniz model, renk ve çeşit neredeyse sınırsız. Öyle ki insan hangisini seçeceğine karar vermekte zorlanıyor.

Yeni sezona girmek üzereyken tesettür giyimdeki en yeni model ve renklere beraber bir göz atmaya ne dersiniz?

Tesettür giyim modellerinde hangi renkler ön plana çıkıyor?

Deve tüyü, nam-ı diğer camel

2014-2015 sonbahar-kış sezonunun hâkim rengi, deve tüyü rengi olacak. Bu rengi bir de dantel detaylarla birleştiren bir model buldunuz mu, tamamdır, moda benden sorulur diyebilirsiniz! Üstelik deve tüyü o kadar kullanışlı bir renk ki hem sonbahar, hem de kış aylarında rahatlıkla giyebilirsiniz.

Ancak bu renk bana hiç yakışmıyor diyorsanız da üzülmeyin. Bu sezonda o kadar farklı alternatifler ve renkler var ki, içlerinden biri mutlaka size göre!

YENİ SEZONDA TESETTÜR GİYİMDE FAVORİ RENKLER
Kolları Dantel Detaylı Ferace – Camel
YENİ SEZONDA TESETTÜR GİYİMDE FAVORİ RENKLER
Ahsen Tunık – Saks

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Her dem mavi

Mesela mavi renk. Bu renk aslında geçen kıştan beri moda ve önümüzdeki kış aylarında da bu rengin farklı tonlarını ve desenlerini görmeye devam edeceğiz. Mavi renk, ten rengi ne olursa olsun genelde herkeste güzel gittiği için siz de mavi bir tuniği gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Üzerinize bir de uygun renkte başörtüsü taktınız mı, şıklık yarışında bir adım öne geçmemeniz işten bile değil!

Kış soğuğuna inat canlı renkler

Yok eğer mevsim ne kadar soğuk olursa olsun, ben sıcak tonlarda giyinmek istiyorum diyorsanız, bu sezonun gözde renklerinden olan turuncu veya sarı rengi seçebilirsiniz. İçiniz cıvıl cıvılken sırf hava soğuk diye koyu renk giymek niye, öyle değil mi? Artık tesettür giyim çeşitleri o kadar artı ki, koleksiyonlarında bu renklere yer veren markaları bulmak artık hiç zor değil.

YENİ SEZONDA TESETTÜR GİYİMDE FAVORİ RENKLER
Cep Süslemeli Tunik – Latte
YENİ SEZONDA TESETTÜR GİYİMDE FAVORİ RENKLER
Cep Süslemeli Tunik – Mint

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Önerdiğimiz bu renkler tamamıyla yeni sezon trendlerine göre seçilmiş olsa da unutmayın ki kendinize yakışanı giymek daima ön planda olmalı. Başörtünüzle birlikte şıklığınızı tamamlayacak aksesuarları da seçebilir, kendi modanızı kendiniz yaratabilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK