Yeni Sezonun Başına Örülen Çoraplar

Yeni Sezonun Başına Örülen Çoraplar

YENİ SEZONUN BAŞINA ÖRÜLEN ÇORAPLAR

Her gün ayaklarınızı sarmalayan çorapların ilk kullanımının taa Eski Yunan’a kadar gittiğini biliyor muydunuz? Eski Yunan’da ayağa dolanan posttan yapılan ince ayakkabıların, Romalılar döneminde işgal zamanı çizmelerin içine giyilmesinin ayağı hem koruduğu hem de sıcak tuttuğu anlaşılınca yaygınlaşmaya başlamış çoraplar.

Çok daha eski zamanlarda büyük ihtimalle tek renk kullanılan ve günümüzdeki biçimini ancak 17’nci yüzyılda alan çorap, günümüzde sayısız renk seçenekleriyle iyiden iyiye öne plana çıkıyor.

Yeni sezonun başına öyle çoraplar örüldü ki ayakkabıdan sonra çorap da acaba tutku haline gelir mi diye düşünmeden edemedik. Siz de yeni sezon çoraplara şöyle bir göz atmak isterseniz böyle buyurun…

Diz altı ve soket çoraplar cıvıl cıvıl

Sonbahar ve kış aylarında sıkça kullandığımız pantolon, tayt ve eşofmanların altında tercih ettiğimiz diz altı ve soket çoraplar, yeni sezonda da çok renkli. Bu neşeli ve enerjisi yüksek tasarımların, ayrıca çeşitli desen seçenekleri de var. Baklava desenli ve oryantalist desenlerde olanların dikkati çektiği çorapları çok beğendiğimizi belirtelim.

YENİ SEZONUN BAŞINA ÖRÜLEN ÇORAPLAR
Bolero Çorap Bayan Dizaltı Kırmızı
YENİ SEZONUN BAŞINA ÖRÜLEN ÇORAPLAR
ballonet – Diamond

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pantolon çoraplarında şıklık ve kalite

Özellikle klasik kesim pantolonların altında, desen seçenekleri ve kalitesiyle hem rahat etmeyi, hem de şık bir görüntü sergilemeyi istiyorsanız, yeni sezondaki pantolon çorapları tam size göre. Esneklikleriyle gün boyu ayaklarınızın konforunu sağlayan ve sıkmayan bir dokuya sahip çorapları, bu nedenle çok kullanışlı bulacaksınız.

YENİ SEZONUN BAŞINA ÖRÜLEN ÇORAPLAR
20 Den Dizaltı Pantolon Çorabı
YENİ SEZONUN BAŞINA ÖRÜLEN ÇORAPLAR
Pierre Cardin Bayan Çorap

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Külotlu çoraplar yine şık ve seksi

Sonbahar ve kış aylarında, elbise, etek ve kışlık şortlarla kombinlenen külotlu çorap, şıklığı ve seksapeliyle göz dolduran bir sezon geçireceğe benziyor. Kıyafet kombinlerine göre daha spor, daha klasik ya da daha seksi tasarımların olduğunu gözlemlemek mümkün.

YENİ SEZONUN BAŞINA ÖRÜLEN ÇORAPLAR
Fiore Desenli Külotlu Çorap
YENİ SEZONUN BAŞINA ÖRÜLEN ÇORAPLAR
Daymod Amore Külotlu Çorap

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK