Feminen Ayakkabı Trendi: Stiletto

Feminen Ayakkabı Trendi: Stiletto

Bir kadının kıyafetinde şüphesiz ki en önemli ve dikkat çeken aksesuarı ayakkabılarıdır. Kıyafeti tamamlayan ve kıyafete ruh katan ayakkabılar, aynı zamanda kadının stili ve karakteri hakkında da büyük tüyolar verir. Örneğin klasik bir pantolonun altına spor ayakkabı giyen bir kadının rahatına düşkün olduğunu ya da spor bir jeani topuklu ayakkabı kombinleyen birinin her zaman şık olmaya özen gösterdiğini kolaylıkla anlayabiliriz.

Kadınların en büyük tutkusu olan ayakkabı modelleri her sezon güncellenen trendlerle yenilense de, bazı ayakkabılar her sezonun vazgeçilmezidir. 1950’li yıllara dayanan bir geçmişi olan ve son birkaç sezondur moda dünyasındaki hakimiyetini taçlandıran ince topuk ve sivri burun stilettolar da, bu vazgeçilmezler listesinin başında geliyor.

Yaz kış feminen kadın stilinin öncüsü olmayı hedef edinen stilettolar, yenilikçi tasarımlarla bu sezon da stil sahibi kadınların dikkatini çekmeyi başarıyor. Sezonun dikkat çeken stiletto ayakkabı trendlerini ise renkler, dokular ve desenlerin kullanıldığı tasarımlar süslüyor. Giambattista Valli, Just Cavalli, Msgm, Sebastian gibi dünyaca ünlü pek çok marka, tasarımlarında yer verdiği farklı stiletto modelleri ile trendleri belirlemeye devam ediyor.

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Yeni Sezonun Göz Alıcı Stiletto Modelleri

Msgm; İtalyan tarzına dokunuşunu yansıtan baskılı ve floral desenli stilettolar sezonun renklerini trendlerle birleştirirken, deri detaylarını kumaşlarla güçlendirdiği tasarımlar stilettolara farklı bir yorum katıyor.

MSGM Pointy Deco Ayakkabı 2 - 365ist & VitringezMSGM Pointy Deco Ayakkabı - 365ist & Vitringez  MSGM Pointy Deco Ayakkabı 3 - 365ist & Vitringez

Milano’nun moda hakimiyeti ise Sebastian ile hayat buluyor. Sezonun en dikkat çeken parçalarından olan yılan derisini anımsatan modeller ile stil sahibi kadınlar için her zaman şık olmak kolaylaşıyor.

SEBASTIAN Eelmebo Topuklu AyakkabıSEBASTIAN Cammos Oro Topuklu Ayakkabı  SEBASTIAN Eelmema Topuklu Ayakkabı

Glam-rock tarzın tutkunları, derinin hakimiyetindeki Just Cavalli stilettolarında kendilerini buluyor. Birkaç sezondur devam eden püskül trendi, leoparlarla bir araya gelerek feminen, siyahla birleştiğinde ise rock-chic imajını güçlendiriyor.

JUST CAVALLI Leopar Desenli Püskül Detaylı Bot JUST CAVALLI Siyah Topuklu AyakkabıJUST CAVALLI Püskül Detaylı Topuklu Bot

Giambattista Valli ise feminenliği bu sezon da uç noktalarda yaşamayı tercih ediyor. Derinin hakimiyetini rugan ve lame ile birleştirirken şıklığı vurgulamayı başarıyor.

GIAMBATTISTA VALLI Deri Stiletto GIAMBATTISTA VALLI Siyah Kadife Topuklu Ayakkabı

Tarzınıza feminen bir dokunuş yapmak için, yaz kış fark etmeden stilettolara bir şans verebilir, stil sahibi kadınların adresi 365ist’te trendlerin modern dokunuşunu hissedebilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK