Yeni Sezonun Minimalist Aksesuar Trendleri

Yeni Sezonun Minimalist Aksesuar Trendleri

Takı ve aksesuarlar, kadınların kombin yaparken olmazsa olmazları arasındadır. Takılar, ayrıca, stil oluşturma çabalarında en etkili ve önemli detaylar arasında yer alır. 2016 yılına baktığımız zaman da aksesuar trendinin yükselişini korumaya devam ettiği gözlemleniyor. Stil sahibi kadının kombinlerinin olmazsa olmazı haline gelen aksesuarların önemi artık çok daha büyük. Çünkü stil sahibi ve bilinçli kadınlar, detayların ne kadar önemli olduğunun artık çok daha farkında.

Biz de sezonun aksesuar trendlerine el atarak öne çıkan detayları ve favori takıları sizlerle buluşturmaya karar verdik. Altın çağını yaşayan aksesuarlarda bu sezon aslında birkaç sezon önce hayatımıza giren ve moda sözlüğü içerisinde tanımlanmaya başlayan minimal takılar öne çıkıyor. Minimalist parçaları ve bunun getirisi olan zarafeti sevenler bu sezon fazlasıyla mutlu olacağa benziyor.

Peki minimal aksesuarlarda öne çıkan trendlerin neler olduğunu biliyor muyuz? Dilerseniz bu sezon en çok tercih edilen takı modellerini gelin hep birlikte inceleyelim.

Görsellere tıklayarak ürünleri detaylı inceleyebilirsiniz.

İnci Işıltısı

Bu sezonun takılarında gümüş, altının tahtını sarsacak cinsten bir yükselişle karşımıza çıkıyor. İnci detaylı olan gümüş parçalar ise, 50’li ve 60’lı yılların zarif kadınını ruhunda yaşatmak isteyenler için doğru tercih. Özellikle inci detaylı yüzüklerin sezonun favori parçaları arasında yer aldığının altını çizelim 🙂

khailo-deep instinct-vitringez
Deep Instinct İncili Yüzük

khailo-in my mind-vitringez
In My Mind İncili Yüzük

khailo-üç sıra inci yüzük-vitringez
Üç Sıra İnci Yüzük

khailo-sonbahar-vitringez
Sonbahar İncili Yüzük

Burcunu Göster

Astroloji bu sezon aksesuarları da ele geçiriyor. Özelliklerini taşıdığı burcunu her yerde yansıtmak isteyenler için bu trend fazlası ile sevindirici.

Burçlar için özel olarak tasarlanan takılar ve özellikle minimal kolyeler bu sezonun trendleri arasında yer alıyor. Enerjik ve astrolojiye ilgi duyan kadınların aksesuarı olan burçlu kolyeler uzun süre trendler arasında anılacağa benziyor.

khailo-iki boyutlu oğlak burcu-vitringez
Oğlak Burcu Kolye

khailo-ikizler burcu kolye-vitringez
İkizler Burcu Kolye

khailo-taşlı aslan burcu kolye-vitringez
Taşlı Aslan Burcu Kolye

khailo-taşlı kova burcu kolye-vitringez
Taşlı Kova Burcu Kolye

Rose Akımı

Rose renkteki takılar son birkaç sezondur en az altın ve gümüş kadar tercih ediliyordu. Bu tercih bu sezon daha da artarak devam ediyor ve bu durum tasarımlara yansıyarak rose aksesuarların sayısını arttırıyor. Minimalist kadınların en yeni favorilerinden olan ve spor şık duruşu ile tercih edilen ve bu sezonun trendleri arasında yer alan rose takılara da takı dolabınızda yer açmanızda yarar var, bizden söylemesi : )

khailo-hayat ağacı yüzük-vitringez
Hayat Ağacı Yüzük

khailo-zigzag küpe-vitringez
Zigzag Küpe

khailo-salkım küpe-vitringez
Salkım Küpe

khailo-yıldızın büyüsü-vitringez
Yıldızın Büyüsü Kolye

Siz de minimalist detayların zarif kadınıyım diyorsanız sezonun trendlerini takip etmek ve tüm bunlara sahip olmak için Khailo’nun web sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK