Yeni Yıl Tesettür Modası

Yeni Yıl Tesettür Modası

Yeni yıl, tesettür modasında da büyük değişimleri beraberinde getirdi. En büyük değişim ise kuşkusuz şal modelleri üzerinde oldu. Bir dönem sadece tek renk ve sadece desenli modellerden oluşan şallar artık hem kumaşı hem de renk ve desen seçenekleri ile adeta göz kamaştırıyor! Bu yılın şal çeşitleri arasında yeni tanışacağınız modeller de bulunuyor.

2015 şal modelleri arasında kendinden desenli kumaşlardan tasarlanmış şalların yanı sıra üzerinde çiçek gibi çeşitli aksesuarların yer aldığı şallar da var. Bu sayede sade görünümdeki kıyafetin sadece doğru şal seçimi ile hareketlendirilmesi mümkün olabiliyor. Bu aksesuarlar istendiğinde çıkarılabiliyor ve yeniden takılabiliyor.

Tesettür Modası – Son Haberler

Yeni Şal Modelleri Aksesuarlarıyla Dikkat Çekiyor

Aslında bayanlar uzun süredir şallarının ya da eşarplarının üzerinde buna benzer aksesuarlar kullanıyordu. Ancak şalın kendi kumaşından yapılan aksesuarlar elbette bayanların uyum sorununu ortadan kaldırdı. Sadece kumaştan değil keçe gibi dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan aksesuarlar da en yeni şal modellerini süslemeye başladı.

Eşarp-AVM-1-800x533 Eşarp-Avm-Modelleri-Ve-Fiyatları

Bu yeni modelleri tahmin edebileceğiniz gibi her firma üretmiyor. Şayet siz de modayı kullandığınız şallarla da yakalamak isterseniz hangi markaların ürünleri arasından seçim yapacağınızı çok iyi biliyor olmanız gerekiyor. Örneğin keçeli modeller için Van Gogh marka şalları inceleyebilirsiniz.

İki rengin tek kumaşta bir arada kullanıldığı ve muhteşem renk geçişlerinin olduğu şallar için de rotanızı hemen Armanda markasına çevirin. Çünkü bu marka özellikle şallarda renkleri çok iyi kullanıyor olmasıyla tanınıyor. Karaca ve Aker gibi markaların da yeni kreasyonlarıyla göz doldurduğunu bilmenizde fayda olacaktır.Bu sayede marka araştırması yapmanıza gerek kalmayacak ve 2015 şal modellerini en cazip fiyatlarla temin edebileceksiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK