Yeni Yılda Tesettür Şıklığı

Yeni Yılda Tesettür Şıklığı

YENİ YILA ADIM ATARKEN TESETTÜR ŞIKLIĞINDA ÖNE GEÇİN

Yeni yıla girmemize az bir süre kaldı. Yeni yıl; yeni umutlar, güzel hayaller ve kendinizi yenileyebilmeniz için büyük bir adım. Bu adımı birlikte atmak isteyeceğiniz sevdiklerinizle, yeni yıl akşamı nerede olacağınızı, neler giyeceğinizi belirlediniz mi?

Siz de kıyafetlerine özen gösteren, tesettür giyim modasını yakından takip eden kadınlardansanız, kombininizi o gün gelmeden hazırlamak isteyebilirsiniz. Tesettür giyim modasının son trendlerini takip etmek ve yılbaşının en şık kombinini oluşturmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin…

Öncelikle, yeni yılı nerede karşılamak ve sevdiklerinizle nasıl zaman geçirmek istediğinizi değerlendirebilirsiniz. Kendi evinizde kabalık ve neşeli sofralar mı, yoksa aile ziyaretinde bir araya gelmeyi mi hayal ediyorsunuz? Belki de arkadaşlarınızla toplanmak isteyebilirsiniz. Yeni yılı karşılamak için katıldığınız etkinlik hangisi olursa olsun, o günün en şık kadını siz olabilirsiniz. İşte yeni yıla adım atarken tesettür şıklığını yansıtmanızı sağlayacak öneriler…

Yeni yıla özel tesettür şıklığı

Yeni bir yıl yeşilin tazeliği, mavinin huzuru ve kırmızının canlılığıyla gelsin istiyorsanız, bu renkleri baş örtü modellerinde deneyebilirsiniz. Birbirinden şık eşarplarla, yeni yıldan beklentilerinizi yansıtabilir, bu isteklerinizin gerçekleşmesi için dilek tutabilirsiniz. Her yıl kendinize bu şekilde hedefler koyarak, daha başarılı, daha sağlıklı ve iyiliklerle dolu bir yıl geçirebilmeniz mümkün. Kalbinizden geçenleri ifade edebilecek desenler ve renkler tercih etmeyi, yeni bir yıla adım attığınız günler için geleneksel hale getirebilir, bir araya geldiğiniz kişilerin de bu geleneğe dahil olmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca, baş örtünüzde yer alan bir rengi, örneğin yanınıza alacağınız çanta için de tercih edebilirsiniz. Böylece, hem kombininize hem de geceye renk katmış olursunuz.

YENİ YILA ADIM ATARKEN TESETTÜR ŞIKLIĞINDA ÖNE GEÇİN
Saf İpek Eşarp
YENİ YILA ADIM ATARKEN TESETTÜR ŞIKLIĞINDA ÖNE GEÇİN
Şehir Desenli Eşarp

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tarz sahibi elbiseler

Bu özel gün için özel bir elbise tercih etmek doğru bir karar olabilir. Elbiseyle birlikte kullanacağınız aksesuar, giyeceğiniz ayakkabı da elbisenin vücudunuzdaki duruşuna ve genel görünümüne etki eden detaylar olduğu için önemli.

Seçeceğiniz elbise ile birlikte neler kullanacağınızı belirlerken, renklere ve modele göre seçimler yapmanızda fayda var. Spor, klasik veya daha salaş tarzlar için farklı kombinler yapacağınız için, elbisenizi bir an önce seçmeye çalışın. Şurada yeni bir yıla girmeye ne kaldı ki?

Ayrıca, elbisenizi seçerken, vücudunuzun yapısını da göz önünde bulundurmayı unutmayın. Fazla kilolarla ilgili bir sorununuz varsa, daha küçük desenli ve sade elbiseleri tercih edebilirsiniz.

Eğer kilo probleminiz yoksa desenli bir elbise tercih edebilir, elbisenizi düz renk şık bir ceketle tamamlayabilirsiniz.

YENİ YILA ADIM ATARKEN TESETTÜR ŞIKLIĞINDA ÖNE GEÇİN
Payetli Siyah Elbise
YENİ YILA ADIM ATARKEN TESETTÜR ŞIKLIĞINDA ÖNE GEÇİN
Ekose Elbise

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Feracemi al isterim…”

“Yeylerini dar isterim…” diye devam eden bir Burdur türküsünde geçtiği gibi, siz de yeni yılı karşılarken feracesini al (kırmızı) isteyenler arasında yerinizi alabilirsiniz. Farklı tonlarıyla, kadınların en çok sevdiği renklerden biri olan ve kadınların içindeki gücü simgeleyen kırmızı, daha koyu ve bordo tonlarıyla da yeni sezonun gözde renklerinden biri oldu. Ferace modellerinde de sık sık karşılaşabileceğiniz kırmızı ve bordo tonlar sizi yılbaşı gecesinin en şık kadını yapabilir.

“Feracemi siyah isterim, buna da bir izah isterim” derseniz, onun için de bir açıklamamız var elbette. Siyah kapşonlu ferace modellerini, içine giyeceğiniz birçok renkli kıyafetle kombin edebilir, özellikle de gece mavisi kıyafetlerinizi siyah modellerle tamamlayabilir, şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

YENİ YILA ADIM ATARKEN TESETTÜR ŞIKLIĞINDA ÖNE GEÇİN
Kapşonlu Siyah Ferace
YENİ YILA ADIM ATARKEN TESETTÜR ŞIKLIĞINDA ÖNE GEÇİN
Pileli Yaka Ferace

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK