Yeni Yıla Çekici Bir Parfümle Girmeye Ne Dersin?

Yeni Yıla Çekici Bir Parfümle Girmeye Ne Dersin?

Parfüm kokusu kadınlar için stilin tamamlayıcısı olan, en önemli aksesuarlardan biri.

“Parfüm, kadın şıklığına sihirli bir dokunuştur, görünümün altını çizen bir detay, kadının kişiliğini tamamlayan, görünmeyen bir ekstradır. Parfüm yoksa, mutlaka bir şeyler eksiktir.” diyen Gianni Versace, kokunun ne kadar değerli olduğunu ve şıklığın bir parçası olduğunu bizlere hatırlatıyor.

Koku hayatımızda bu kadar değerliyken, parfüm seçimi ve kullanımı da oldukça dikkat isteyen bir konu. Örneğin günlük kullanımda hafif kokular; gece kullanımında ise daha kalıcı kokular tercih edilmeli.

Yeni yıl için geri sayımın başladığı bu günlerde hala gece parfümünüz hazır değilse, önerilerimize bir göz atın. Unutmayın ki; yılbaşı gecesinde şıklığınızı özenle seçtiğiniz parfümünüz tamamlayacak.

Dior Hypnotic Poison

Adından da anlaşılacağı üzere Dior Hypnotic Poison, hipnotize edici bir etkiye sahip. Kış aylarında gece dışarıya çıkarken kullanabileceğiniz bu parfüm, yılbaşı gecesi için en doğru tercihlerden biri. Yoğun kıvamı ve baştan çıkarıcı kokusuyla, tüm teninizi saracak olan Hpynotic Poison ile yeni yılın en çekici kadını olabilir, teninizi saran bu kokuyla çevrenizdeki herkesi büyüleyebilirsiniz.

Mizu- Dior Hypnotic Poison EDT Bayan Parfum - VitringezMizu - Truvakar Kol Pullu Elbise - Vitringez

Lancome La Vie Est Belle

‘’Hayat güzeldir’’ inanışıyla hazırlanan ve 5000 farklı versiyon denendikten sonra yaratılan Lancome La Vie Est Belle, oldukça seçkin bir koku. Meyve esanslarıyla hazırlanan Lancome La Vie Est Belle, gülüşünüzün sebeplerinden biri olmaya ve mutluluk vermeye hazır.

Yılbaşı gecesi sakin bir akşam yemeği yiyecekseniz eğer, şıklığınızı hafif bir makyaj ve elbiseniz kadar zarif bir şişeye sahip olan La Vie Est Belle ile tamamlayın.

Mizu - Lancome La Vie Est Belle EDP Bayan Parfum - Vitringez Mizu - Yilan Desenli Kemerli Elbise - Vitringez

Diesel Loverdose

Odunsu oryantal kokusuyla eşsiz bir kimyaya sahip olan Diesel Loverdose, iddialı ve seksi kadınlar için en doğru tercih. Sadece kokusuyla değil, şişe tasarımıyla da göz dolduran Loverdose, karşınızdaki kişileri etkilemek için yeterli.

Diesel Loverdose ile romantik bir kış gecesinde romantik bir yemek yiyebilir, yılbaşı gecesinde eğlencenin doruklarını en çekici halinizle yaşayabilirsiniz.

 Mizu - Diesel Loverdose EDP Bayan Parfum - Vitringez Mizu - Sutyen String Dolgulu Takim - Vitringez

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK