Yılbaşı Gecesi Ne Giysek Vol.1 Evde Ne Giysek?

Yılbaşı Gecesi Ne Giysek Vol.1 Evde Ne Giysek?

Offf en zor dönem geldi çattı, yeni yıl telaşı. Zor diyorum, zira sürekli sorulara maruz kalıyorum, ne yapsak, yılbaşı gecesi ne giysek, ne alsak.. Ben kendimi bu sorulardan kurtaramıyorum ama sizi en azından ne giyeceksin, sorusundan kurtarmak isterim, sonuçta sevaptır.

Şimdi, bu yazıyı evde geçirecekler için yazmak istiyorum, evde olunca da rica ediyorum Noel baba gibi giyinmeyin daha da fenası geyik gibi giyinen var arkadaşlar, insaf. Arkadaşlar, olabildiğince az makyaj yapın, en önemli uyarım bu size, saçınızı da assolist gibi yaptırmayın çünkü evdesiniz.

Gelelim ne giyileceğine, evde olmanın avantajı hava koşullarına uymanız gerekmez, bunu değerlendirin, mini bir elbise altına diz üstü çoraplar ve oxford ayakkabılar olabilir mesela.

Gerçekten, yılbaşı gecesi ne giysek?

hm kimono

 

Şöyle yapalım yada, biraz esprili bir sweatshirt, altına deri etek ve dizüstü çoraplar? Bir de aklımda şu var, crop top dediğimiz kısa üstler, altına yüksek bel skinny, saçınıza da ışıltılı bir tarak toka?

5410023120_1_1_1 mango


Bu da mı kafanıza yatmadı, kombin bizim işimiz vatandaş dinle, lingerie tarzında saten, dantelli atletler çok moda, gri bir tane edinin mesela, üstüne de kimono ve inciler, altına da jean?

Xmas-Novelty-3-Vogue-7Nov13-pr_b_592x888 zara asos

Hiç biri olmadıysa, bana gelin, bir şeyler ayarlarız.

Dilerim en sevdiğiniz insanlar dizinizin dibinde, çok mutlu bir yılbaşı geçirirsiniz.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK