Yılbaşı Gecesi Ne Giysek Vol. 2 Partide Ne Giysek?

Yılbaşı Gecesi Ne Giysek Vol. 2 Partide Ne Giysek?

Yılbaşı gecesi ne giysek konumuz bitmedi, evde geçirecekler için yazdık, peki ya dışarıda partiden partiye gezecekler?

Siz biraz zorlanacak tarafsınız, dürüst olalım, trafik, kış koşulları vs derken yorulmanız ve mücadele ederek gideceğiniz yere varmanız gerekecek.

Gideceğiniz yere göre bir kaç uyarı yapmak isterim, öncelikle yolda düz ayakkabı giyin, arabada bile olsanız o ayakları sıkıştırmanız gecenin ilerleyen saatlerinde eziyet olur. Giyin babetinizi arabadan inmeden değiştirirsiniz, bir de yüksek topuklarda daha rahat olmak için ayaklarınızın kaymasını önleyen silikon taban kullanın, çok işe yarıyor. Bu anne tavsiyeleri ve aman evladım uyarılarını bitiriyor ve ne giyileceğine geçiyorum.

Peki, yılbaşı gecesi ne giysek?

hmprod asos

 

Bir uyarı: Siz bir çam ağacı değilsiniz, lütfen kırmızı, lame ve yeşili aynı anda giymeyin, ayrı ayrı da giymeyin. O gece sadece kırmızı da giymeyin çünkü bizim yarım kürenin neredeyse hepsi bu renkleri giyiyor.

Mesela korse üstüne pudra rengi smokin ceket? O gece takım elbise giyseniz mesela, bence çok iyi olabilir, hem rahat hem de sıradan olmayan bir görüntü. Saçınıza da Gatsby tarzı bir bant taktınız mı hazırsınız. Yada transparan bir gömlekle kalem etek, file çorap ve biker botlar. Aksesuarlarınızı seçerken statement necklace kullanmayı en son düşünün, o gece en sade giyinenler bile bu büyük kolyeleri deneyecektir, siz broş deneyin mesela ışıltılı saç aksesuarları da olabilir, yani büyük kolyeler son seçeneğiniz olsun.

mango ipekyol
asos prior metallic zara

 

Yeni yıl için benden bu kadar, siz çok eğlenmeye bakın, ne giyerseniz giyin nasılsa ileride fotoğraflara bakınca dalga geçeceksiniz. İyi seneler bol şans.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK