Yılbaşında ÇocuklaNereye?

Yılbaşında ÇocuklaNereye?

Bağdat Caddesi Yeni Yıl Rotası

Bağdat Caddesi bu sene de ışıl ışıl süslendi, yeni yılın pırıltılı dünyası caddenin her köşesinde kendini hissettiriyor.

Avrupa yakasından geliyorsanız kesinlikle Kadıköy’e vapurla gelmenizi öneririz. Saatinizi de öğleden sonra seçin ki akşamı da ışıl ışıl süslerle geçirebilin. Simit almayı ve beraberce martılara simit atmayı unutmayın. Kadıköy’e gelmişken çocukla gidebileceğiniz harika yerler var ama bu başka bir yazının konusu olsun, siz de rotanızı şaşırmayın, doğruca sahil yolundan giden sarı dolmuşlara binerek Suadiye durağında inin. Suadiye’den Göztepe’ye doğru geze geze yürümeye başlayın.

Mağazaların yılbaşı eğlenceleri, süsleri, bandoları, canlı müzikleri, buz pistleri ile caddede çok eğleneceksiniz.

Göztepe’ye kadar yürürseniz Göztepe Parkı’na da girmeyi ve eğlenmeyi unutmayın 🙂

Bağdat Caddesi’nde yeni yıl önerilerinin devamı için tıklayın.

Nişantaşı Yeni Yıl Rotası:

Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi bu sene düzenlenen etkinliklerle çok hareketli. Müzik, fotoğraf çekebileceğiniz yeni yıl süsleriyle çok renkli.

Nişantaşı’na ulaşıım Anadolu yakasından Beşiktaş vapur ve sonrasında sarı Nişantaşı dolmuşlarıyla çok rahat yapılabilir. Teşvikiye caddesinde inebilir, Abdi İpekçi caddesine kadar geze geze yürüyebilirsiniz. Büyük ve ışıltılı mağazaları gezmeyi ve etkinliklerine katılmayı unutmayın 🙂

Maçka’ya kadar yürürseniz Maçka parkına gitmeyi ve gezmeyi de planlayabilirsiniz. Zamanınız kaldıysa teleferiğe de binebilir, parkı kuş bakışı görebilirsiniz.

Nişantaşı’nda yeni yıl önerilerinin devamı için tıklayın.

çocukla yeni yıl

Etiler ve Bebek Yeni Yıl Rotası 

30 Aralık Çarşamba günü Bebek Parkı’nda saat 20:00 de başlayacak DJ parti ile yeni yıl kutlamalarına bir gün önceden başlayabilirsiniz.

31 Aralık yeni yıl günü kutlamalar ve eğlence Nisbetiye Caddesi Venüs pastanesi önünde saat 16:00 de DJ parti le başlıyor.

Akmerkez kuleleri üzerine yapılacak görsel video mapping show ise yeni yıl kutlamasını bir showa dönüştürecek ve 19:30 da yılbaşı partisi başlayacak. Nisbetiye caddesinde kurulacak dev sahnede Hande Yener ve 30 kişilik dans ekibi görsel ve müzik show sunacaklar.

Etiler ve Bebek’te yeni yıl önerilerinin devamı için tıklayın.

İzmir Yeni Yıl Rotası:

İzmir’lilier yeni yıla kutlamalarına 30 Aralık Çarşamba saat 20:00 de İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde verilecek yeni yıl konseri ile başlayacaklar. Bu konser halka açık ve ücretsiz olacak.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Cumhuriyet Meydanı’nda toplanacak İzmir’liler bu yıl Athena gurubu eğlenecekler, havai fişek gösterisi ile yeni yılı karşılayacaklar. Öncesinde çocuklarınızla güzel bir kordon boyu gezisi yapıp, katılabileceğiniz saate kadar eğlenceyi seyredebilir yeni yılı rengarenk karşılayabilirsiniz.

 İzmir’de yeni yıl önerilerinin devamı için tıklayın.

 

ÇocuklaNereye

cocuklanereye.com hakkında:

cocuklanereye.com, 29 Ekim 2013 yılında 0-12 yaş çocuk kültürel, sosyal etkinlik platformu olarak kurulan cocuklanereye.com bugün üye ve sosyal medya takipçileri ile ebeveynler arasında en etkin bilgi topluluğudur.

cocuklanereye.com Nereye Gidelim, Nerede Yiyelim, Nerede Oynayalım, Nerede Öğrenelim ve Ne Var Ne Yok kategorileri ile atölye, sinema ve tiyatro gibi etkinliklerin güncel ve doğru bilgilerini sunmasının yanı sıra, yaz/kış okulları, oyun grupları, müze, eğlence mekanları gibi ebeveynlerin çocukları ile harika bir gün planlamaları için farklı alternatifler sunuyor.

cocuklanereye.com, Çocuk Dostu Restaurant kategorisinde, mekanları 12 farklı özellik ile ( Otopark, Çocuk Menüsü, Çocuk Oyun Odası, Oyun Parkı,Emzirme Odası, Oyuncak, Oyun Ablası, Vale Hizmeti, Bebek Arabası,Bebek Odası, Park, Bahçe, Çocuk Atölyesi/Etkinliği ) değerlendirerek üyelerine mekanda bulabilecekleri çocuk dostu özellikleri sıralıyor.

Zengin içeriği, güncel ve doğru etkinlik haberleri ile cocuklanereye.com‘un Misyonu; çocuk sosyal ve kültürel etkinlik bilgi kaynakları arasında ilk başvurulan doğru, güncel referans kaynağı olmak, böylelikle ailelerin hayatını kolaylaştırmak.

PAYLAŞ
CocuklaNereye.com kurucu ortakları Ömür Erdem Çelik ve Özlem Puhaloğlu Marmara İletişim Fakültesi’nde başlayan arkadaşlıklarına kendi anne ihtiyaçları ile ortaya çıkan fikri gerçeğe dönüştürmek üzere iş ortaklığını da eklediler. Uzun yıllar kurumsal iletişim, pazarlama iletişimi ve reklamcılık sektörlerinde çalışan 2 ortak, profesyonel deneyimlerini, anne deneyimleri ile birleştirerek CocuklaNereye.com’u kurdular. CocuklaNereye.com bugün 40.000’i aşan üyesi, 55.000’i aşan sosyal medya takipçisi ile kocaman bir aile oldu. 0-12 yaş çocuk kültürel, sosyal etkinlik platformu olarak ebeveynlerin hayatlarını kolaylaştırmak misyonuyla çıktıkları bu yolu çok sevdiler, her günü paylaşarak, paylaştıkça büyüyerek geçirmeye devam ediyorlar.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK