Yılbaşında ve En Rahat O!

Yılbaşında ve En Rahat O!

Yılbaşı ile ilgili planlarınızı yaptınız mı? Eğer yaptıysanız, mekana uygun bazı kombinler gözünüzde canlanmış olabilir. Ancak, yılbaşı şıklığı diğer özel günlerde de olduğu gibi kalabalık ortamlarda geçeceği için elbette önemli. Özellikle kadınlar arasındaki şıklık yarışı, görülmeye değer. Birbirinden iddialı ve şık modelleriyle elbiseler, kadınların elbette gözdesi. Bu elbiseleri, mekana gelirken giydikleri kabanlar tamamlıyor.

Peki ya erkekler? Onlar da yılbaşı gecesi bu güzel kadınları elbette yalnız bırakmıyor. Tarz sahibi ceketleri ve kaliteli gömlekleriyle, hemcinsleri için birer moda ikonu olma yolunda ilerliyorlar. Klasik erkek giyimini modernize ederek günümüze uyarlayan tasarımcılar, erkekler arasında moda açısından da ciddi bir rekabet ortamı oluşturmayı başardılar.

En Rahat Yılbaşı Kombinleri

Peki, yılbaşında hem rahat hareket edebileceğiniz hem de şık olabileceğiniz nasıl tercihler yapabilirsiniz? Örneğin DeFacto, yılbaşı için hem kadınlara hem de erkeklere özel birer koleksiyon hazırladı. Kadın ve erkekler için ayrı ayrı pek çok klasik kesim kıyafete yılbaşı koleksiyonunda yer veren DeFacto, size bu anlamda iyi fikirler sunabilir

Hem şık, hem rahat kombinler

Kadınlar yılbaşı gecesi için bu kadar detaylı hazırlanırken, şık olmayı rahat hareket edebilecekleri kıyafetler seçmeye tercih ediyorlar. Ancak, rahatça kollarınızı kaldıramadığınız elbiseler, çantanızı kolunuza takarken zorlandığınız kabanlar giymeyi istemezsiniz herhalde! O nedenle en rahat edeceğiniz hem de şık olabileceğiniz kıyafetler seçmeye özen gösterin. En güzel geçmesi gereken gecelerden birini kendinize zehir etmeyin.

Bu arada yılbaşı rengi olduğu için kırmızıyı pek çok kişinin giyeceğini düşünerek, ondan istemeyerek de olsa vazgeçmenize gerek yok. Örneğin, niyetiniz kırmızı bir elbise seçmekse, tonu, desenleri ve dokusu, kırmızı bir elbiseyi herkesin giydiğinden çok başka bir kıyafete dönüştürebilir. Ayrıca, birlikte kombinleyeceğiniz ve mekana girerken üzerinizde olacak şık bir kaban da bu konu hakkında endişelerinizi yersiz kılacak.

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

YILBAŞINDA EN RAHAT O!
Kaşe Kaban
YILBAŞINDA EN RAHAT O!
Kadife Elbise

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Erkek stilinde rengin önemi

Yılbaşı gibi özel bir akşama hazırlanırken, erkekler artık baştan aşağı klasik olmak yerine, spor-klasik sentezini tercih ediyor. Modada pek çok tasarımcının da koleksiyonlarında yer verdiği bu stil doğru uygulandığı zaman çok iyi kombinler ortaya çıkarıyor. Özellikle, davet ve partiler için iyi bir tercih olan spor-klasik sentezi, gece kulüpleri ve barlar için daha rahat hareket edebilme alanı sağlıyor.

Genellikle spor ceket ve gömlek gibi parçalar kullanılarak yapılan kombinlerde, elbette en önemli konu renk. Klasik kesim bir pantolonla kullanımının aksine, gömlek ve ceket kombinleri spor pantolonlarla daha farklı renklerde kullanılıyor. Spor pantolonla kombinlenen bu parçalarda daha geniş bir renk skalasından seçim yapılabilir. Böylece gecenin yıldız çifti olmanız işten değil.

YILBAŞINDA EN RAHAT O!
Spor Kadife Ceket
YILBAŞINDA EN RAHAT O!
Kadife Gömlek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK