Yılbaşında Kırmızı Size de Şans Getirsin

Yılbaşında Kırmızı Size de Şans Getirsin

YILBAŞINDA KIRMIZI SİZE DE ŞANS GETİRSİN

Yılbaşında kırmızı iç giyim tercih etmenin iyi şans getirdiği inanışı, uzun yıllardır yılbaşı ritüellerinin vazgeçilmez bir parçası. Buna yürekten inananlar olduğu gibi, işin esprisinde olanlar da az değil. Nedeni ne olursa olsun yine de çoğumuz buna inanmak istiyor ve yılbaşı gecelerini kırmızı iç giyim ürünleri ile renklendirmeyi tercih ediyoruz.

Kırmızının diğer renklere göre ayrı bir seksapeli, bir albenisi olduğu konusuna katılmayan yoktur muhtemelen. Kırmızı rengin insanlarda tutku, aşk, coşku gibi hisler uyandırdığı konusunda renk uzmanları da hemfikir. Durum böyle olunca kadınların kırmızıyı çok seviyor olması bir tesadüf olmaktan çıkıyor…

Peki, yılbaşı planlarınız için kırmızı iç giyim ürünlerinden hangilerini seçtiniz? Henüz bir karar veremediyseniz, işte size birbirinden ilgi çekici seçenekler…

Kışkırtıcı Kırmızı

Kırmızı denildiğinde ilk akla gelen özelliği “kışkırtıcı” bir renk olması. Özellikle iç giyimde, kırmızı gerçekten de son derece kışkırtıcı bir görüntü oluşturuyor. Saten, şifon ve tüllerle iç giyimde gizemli ve seksi bir hava yaratan kırmızıyı yılbaşı haricinde de kullanabilir, daima daha seksi görünebilirsiniz.

Takım olarak kullandığınız iç giyim ürünleri, görüntü olarak bir bütünlük oluşturacağı için, ayrı ayrı birbiri ile kombinlemeye çalışmaya göre kolaylık sağlar. Dolayısıyla sütyen ve külot, kombinezon ve sabahlık gibi takımlara bir göz atmanızda fayda var.

YILBAŞINDA KIRMIZI SİZE DE ŞANS GETİRSİN
Asimod Gecelik Sabahlık Seti
YILBAŞINDA KIRMIZI SİZE DE ŞANS GETİRSİN
Fantazi Sütyen Takım

Sevimli Kırmızı

“Kırmızı bu kadar tutkulu bir renkken, nasıl sevimli olabilir?” demeyin. Eğer böyle düşünüyorsanız, henüz kırmızı gecelik modellerini görmemişsiniz demektir. Birbirinden sevimli penye ve saten bu geceliklerin desenlerine de bayılacaksınız. Çiçekli, yazılı ve karakter baskılı kırmızı geceliklerle, rahat, şık ve şirin bir görünebilirsiniz. Ayrıca, bu gecelik modellerinin takım ve sabahlığı olan çeşitleri de var. Alt, üst olarak iki parça modellerinin yanı sıra tunikler de bulabilirsiniz.

Pek çok desen ve model çeşitleri ile göz dolduran kırmızı iç giyim modellerini siz de çok seveceksiniz. Bir deneyin. Şans getirdiği zaman bunu bizimle paylaşmayı da sakın unutmayın.

YILBAŞINDA KIRMIZI SİZE DE ŞANS GETİRSİN

Gümüş Bayan Saten Gecelik

YILBAŞINDA KIRMIZI SİZE DE ŞANS GETİRSİN
Şemsiyeli Kız Bayan Tunik

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK