Yılbaşında Tırnaklarınızı Bu Tırnak Sanatı Modelleri ile Şımartın

Yılbaşında Tırnaklarınızı Bu Tırnak Sanatı Modelleri ile Şımartın

tırnak sanatı, oje desenleri, oje sanatı, oje çeşitleri, oje renkleri, tırnak desenleri, tırnaklar için desenler, yılbaşı desenleri, yılbaşı tırnak desenleri, yılbaşında tırnaklar, tırnaklar için öneriler, oje deseni önerileri

Yeni bir yıl, yenilenmek, radikal değişiklikler yapmak için iyi bir dönem. Dolayısıyla yılbaşı akşamı için de bu döneme girerken özel bir şeyler yapmak, kendinize daha çok özen göstermek isteyebilirsiniz. Bu yılbaşı akşamı biraz farklı bir şeyler yapmak istiyorsanız internetten size ilham verecek moda kaynaklarına göz atıyor olabilirsiniz. Daha fazla aramanıza gerek yok çünkü VitrinGez sizin için yılbaşına özel birbirinden güzel tırnak sanatı örneklerini bir araya getirdi.

Kendine özen gösteren kadınların her daim bakımlı tırnakları, yılbaşında göz kamaştıracak tasarımlar taşıyacak. Nerede olursanız olun, bu tırnaklarla çok farklı ve temaya uygun bir görüntü sergileyebilirsiniz. Üstelik, bu tasarımlarda tırnaklara sahip olmak şaşırtıcı derecede de kolay. Çünkü bu tasarımların hepsini evde kendiniz deneyebilir, çok iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Kar taneleri, çam ağaçları, hediye paketleri ve daha pek çok yılbaşını simgeleyen görseli tırnaklarınızın üzerine uygulayabilir, “Kendin Yap” furyasına siz de katılabilirsiniz. Dilerseniz bu muhteşem tasarımları inceleyelim. Bakalım hangi tasarım yılbaşında tırnaklarınızı süsleyecek…

Yılbaşına Özel Tırnak Sanatı Tasarımları

1- Kırmızı-beyaz kış desenleri

Tırnaklarınızda, genellikle örgü battaniyelerde, kazaklarda görmeye alışık olduğumuz kırmızı-beyaz kış desenlerinden ister misiniz? Eğer cevabınız evetse düz kırmızı ojelerinizi sürüp, kuruduktan sonra ince kesilmiş bantları, boşluk bırakmak istediğiniz bölgelere yapıştırın. Kalan kısımlara kar tanesi şeklinizi çizin. Daha sonra bantları çıkarıp, kar tanesinin etrafına küçük benekler de yapabilirsiniz. Bu işlemleri genellikle desen çizmek için tasarlanmış ince uçlu fırça, benekler içinse kürdan, uçlu kalem gibi araçlar kullanılıyor.

Simple nail art designs adlı Pinterest hesabında bu model ve çok daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

Yılbaşında tırnaklarınızı bu tırnak sanatı modelleri ile şımartın

2- Yeni yılın ilk geyiği!

Kırmızı ojeli tırnaklarınız için daha neşeli desenler arayışına girdiyseniz, PSHIIIT size yeni yılın ilk geyiğini yapma fırsatı veriyor. Kuruyan kırmızı ojenizin üzerine, kahve tonlarında bir oje ile geyiğinizin kafasını çizin. Yuvarlak gözlerini, top gibi burnunu da siyah ojenizle çizip, içlerini boyayın. Daha sonra, yine desen yapmak için kullandığınız ince uçlu fırça ile siyah oje kullanarak geyiğinizin kafasının hatlarını, boynuzlarını oluşturun.

Yılbaşında tırnaklarınızı bu tırnak sanatı modelleri ile şımartın

3- Işıltılı çam ağacı

Daha ışıltılı ve göz alıcı bir seçenek arıyorsanız, ışıltılı bir çam ağacı size göre olabilir. Simli ve parlak ojeler kullanarak, yılbaşı ağacının büyülü ışıltısını yakalayabilirsiniz. Öncelikle zemini simli yeşil bir ojeyle boyayın. Daha sonra kağıt bandınızı alıp, bunu ince şeritler halinde kesin. Kestiğiniz parçalardan tırnağınızda öncelikle çam ağacını oluşturacak üçgeni belirleyin. Belirledikten sonra da aralara şeritler yapıştırarak, ağacın dallarından oluşan katlar için boşluk bırakın. Arada kalan boşlukları altın rengi bir ojeyle boyayabilirsiniz. Daha sonra dilerseniz çam ağacınızın tepesine küçük bir yılbaşı süsü kondurabilirsiniz.

Yılbaşında tırnaklarınızı bu tırnak sanatı modelleri ile şımartın

4- Hadi yılbaşı ağacını süsleyelim!

İşte bir yılbaşı ağacı alternatifi daha! PSHIIIT’ın diğer bir tasarımında bu defa kırmızı zemin üzerine, yine kağıt bantlardan ince şeritler keserek, simli, yeşil bir çam ağacı yapıyoruz. Daha sonra bu yılbaşı ağacının dallarına, dilerseniz beyaz oje ile kürdan yardımıyla küçük kar birikintileri yapabilir, çam ağacının tepesine de parlak bir yılbaşı süsü koyabilirsiniz.

Yılbaşında tırnaklarınızı bu tırnak sanatı modelleri ile şımartın

 

5- Karlar düşer!

Bulunduğunuz yere yılbaşında kar yapar mı; bilinmez. Ancak, Nails World tırnaklarınızda kar tanesi şekilleriyle, yeni yıl temasını taşımanızı sağlıyor. Gece mavisi zemin üzerine, ince uçlu oje fırçası yardımıyla beyaz ojeden kar şekilleri çizebilirsiniz. Bu hem çok basit, hem de çok şık bir seçim.

Yılbaşında tırnaklarınızı bu tırnak sanatı modelleri ile şımartın

6- Çam ferahlığı

Evet, çamları seviyoruz. Yılbaşı akla önce şam ağaçlarını getiriyor. Şimdiki çam ağacının yapılışı, diğerlerinden biraz daha farklı. Kırmızı zemin üzerine, kullanacağınız kağıt bantları, bu defa kenarlarda zigzaglar oluşturacak şekilde üst üste yapıştırıyorsunuz. Arada kalan boşluğu gümüş rengi bir ojeyle boyayabilirsiniz.

Yılbaşında tırnaklarınızı bu tırnak sanatı modelleri ile şımartın

Siz de bu birbirinden şık, eğlenceli ve çarpıcı desenli tırnaklara sahip olmak için, dilediğiniz renk ve niteliklerde oje seçeneklerine VitrinGez aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Yılbaşının en farklı tırnakları sizinkiler olsun.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK