Yöresel Tatlar Ayağınıza Geliyor

Yöresel Tatlar Ayağınıza Geliyor

Memleketinizin lezzetlerini mi özlediniz? Bunun için oralara kadar gitmenize gerek yok, çünkü artık memleketinizin en özel lezzetleri ayağınıza kadar geliyor.

Türkiye’nin en geniş doğal, ekolojik ve organik ürün yelpazesini sunmak için yola çıkan Saf Köy; anne bebek ürünlerinden baharatlara, mutfak ürünlerinden zeytine, vejetaryen ve glutensiz ürünlerden hayvan mamalarına, kişisel bakım ürünlerinden sabun ve yüzey temizleyicilerine kadar uzanan ürün gamının yanı sıra, sizleri artık yöresel lezzetlerle de buluşturuyor.

Bereketli Anadolu topraklarının her köşesi başka bir lezzete ev sahipliği yapıyor. Saf Köy’de Çanakkale, Bursa, Bartın, Mersin, Hatay, Adana, Ordu, Siirt, Amasya, Antalya, Aydın, Diyarbakır, Düzce, Gaziantep, Giresun, Kahramanmaraş, Kastamonu, Muğla, Rize ve Tunceli’nin en özel ve doğal yöresel lezzetleri yer alıyor.

En Lezzetli Yöresel Tatlar

Çanakkale

Birçok farklı lezzetin buluşma noktası Çanakkale’nin özel lezzetleri arasında süt reçeli ve yöresel ev eriştesi başta geliyor.

Çanakkale - Çanakkale Pazarı Yöresel Ev Eriştesi Çanakkale - Çanakkale Pazarı Yöresel Süt Reçeli

Bursa

Kestanesi, şeftalisi ve zeytiniyle meşhur Bursa’nın en lezzetli meyvelerinden yapılan reçeller ve zeytin ezmesi, Saf Köy’de katkı maddesiz ve doğal üretimle sizlerle buluşuyor.

Bursa - Şeker Hanım Doğal Zeytin Ezmesi Bursa - Şeker Hanım Organik Şeftali Reçeli

Hatay

Dillere destan birçok lezzete ev sahipliği yapan Hatay’ın nar ekşisi ve yöresel kekiklerle hazırlanan kekikli doğal zeytinyağı, damaklarınızı şenlendirmek için geliyor.

Hatay - Hatay Pazarı Nar EkşisiHatay - Hatay Pazarı Zeytinyağlı Kekik

Antalya

Bir turunçgil cenneti olan Antalya; çeşitli meyve ve sebzelerden yapılan reçelleriyle oldukça meşhur. Bizim size önerimiz şeker ilavesiz patlıcan reçeli ve doğal limon çiçeği reçeli.

Antalya - Yenigün Gold Serisi Doğal Limon çiçeği Reçeli (450Gr.) Antalya - Yenigün Şeker İlavesiz Patlıcan Reçeli (290Gr.)

Kahramanmaraş

Şimdi sıcacık bir tarhana çorbası olsa hiçbirimiz hayır demezdik herhalde. Peki, fırınlanmış tarhana cipsine ne dersiniz?

Kahramanmaraş - Haşiroğlu Cipstar (Fırınlanmış) - 90Gr. Kahramanmaraş - Haşiroğlu Çorbalık Köy Tipi Sıkma Tarhana - 1000Gr.

Kastamonu

Lokumu ve helvasıyla meşhur Kastamonu’dan ayağınıza gelen lezzetler; fındıklı Safranbolu lokumu ve tereyağlı çekme helva.

Kastamonu - Bülbüloğlu Fındıklı Safranbolu Lokumu - 750Gr. Kastamonu - Bülbüloğlu Tereyağlı Çekme Helva - 450Gr.

Muğla

Muğla denildiğinde akla önce zeytin gelir. Muğla’nın meşhur sızma zeytinyağı ve tek tek elle toplanılan gurme lezzeti yabani zeytinleri, Saf Köy’de sizlerle.

Muğla - Asın Farm Organik Naturel Sızma Zeytinyağı - 750Ml. Muğla - Asın Farm Organik Yabani Zeytin

 Tüm yöresel tatlar ve organik ürünler, glütensiz diyet ürünleri ve diğer tüm sağlıklı seçimler için Safköy.com’u ziyaret etmeyi unutmayın.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK