Yüksek Bel Pantolon Giymek İsteyenlerin Dikkatine

Yüksek Bel Pantolon Giymek İsteyenlerin Dikkatine

YÜKSEK BEL PANTOLON GİYMEK İSTEYENLERİN DİKKATİNE!

Yüksek bel pantolon, kadına en çok yakışan pantolon modellerinden biri… Ancak belinin diğer pantolonlara göre daha yüksek olması sebebiyle, neyle birlikte giyileceği kafada soru işaretleri bırakabiliyor. Bu güzel retro parçanın hangi kıyafetlerle birlikte giyilebileceğini sizler için yazdık. Önerilerimizi okuyunca, bu pantolonları giymenin o kadar da zor olmadığını göreceksiniz. İşte karşınızda yüksek bel pantolon giymenin yolları!

Yüksek bel pantolon – gömlek kombini

Yüksek bel pantolonla belki de en çok yakışan parça gömlektir. Bacak boyunuzu uzun gösteren pantonunuzu şık bir gömlekle birlikte giyebilirsiniz. Gömleğinizin birkaç düğmesini açık bırakmanızda fayda var. Çünkü V yaka üst bedeninizi daha uzun gösterir, böylece bacak boyunuzla üst gövdeniz orantılı bir görünüme kavuşabilir.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

537b4b021eb69-tile YÜKSEK BEL PANTOLON GİYMEK İSTEYENLERİN DİKKATİNE!

Akşam serin olur diye bir de ceketle kombinleyin

Ceketiniz ister uzun olsun ister kısa; yüksek bel pantolonlarınızla istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Üstelik geniş basenlere sahipseniz, yüksek bel pantolonunuzun üzerine giydiğiniz uzun bir ceketle bu durumu kamufle etmiş olursunuz. Aynı kombinasyonu hırkalarla da deneyebilirsiniz.

5387561408649-tile YÜKSEK BEL PANTOLON GİYMEK İSTEYENLERİN DİKKATİNE!

Olmazsa olmaz ayakkabılarla nasıl kombinleyeceğiz diyenler

Yüksek belli pantolonlar ile giyeceğiniz ayakkabının modeli oldukça önemli. Bu tarz pantolonlar ile topuklu ayakkabıların çok yakıştığını söylemek gerekiyor. Kısa ve orta boyluysanız, sivri burunlu topuklu ayakkabıları tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Yazın hafif topuklu sandaletlerle giyebilirsiniz. Babet giymek istiyorsanız, yine sivri burunlu modelleri tercih edebilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK