Yükselen Trend Rock & Metal Ruhu Ayakkabılarda

Yükselen Trend Rock & Metal Ruhu Ayakkabılarda

Sokak modasına ve moda dünyasına şöyle bir baktığımızda gözümüze en çok çarpan trendlerden biri: rock chic. Neymiş bu rock chic diye soracak olursanız; asi, çılgın, dağınık ve rahat ruhun stile en iyi yansımasını olarak özetleyebiliriz. Gün geçtikçe her yaş grubu arasında kabul görmeye başlayan bu stil ile trendy bir görünüm elde etmek elbette ki sizin elinizde.

Rock ve metal tarzının günümüze en iyi ve doğru şekilde yansıtılmış hali olan bu tarz, asi ruhu yumuşatmayı tercih ediyor. Kombinlerde bunu en iyi başaran ve rock tarzın en iyi anlatılmasını sağlayan parçalar ise kombinlerin vazgeçilmezleri olarak değerlendirdiğimiz ayakkabı ve çanta gibi aksesuarlar.

Her ne kadar uzun yıllardır var olsa da, bu sezon yeniden yorumlanarak şekil değiştiren bu trendin favori parçaları, sezondaki dikkatli gözleri üzerine çekiyor.

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Rock & metal ruhlu aksesuarlar

Kadın ruhunu ve feminenliği en iyi yansıtan parçalar arasında yer alan çantalarda bu sezon rock ve metal havası estiren detayların hakimiyeti dikkatlerden kaçmıyor. Metal ve zımba detaylarının baskın olarak kullanıldığı modeller sezonun favori parçaları arasında yer alıyor.

100191598_1 Polaris 51.953188.C Pewter Kadın Omuz Çantası Polaris 52.953431.C Siyah Kadın Sırt Çantası
Polaris 51.953258.C Taupe Kadın Omuz Çantası Polaris 953130 Yeşil Kadın Kol Çantası Polaris 52.953345.C Taba Kadın Omuz Çantası

Ayakkabı ve botlarda “rock chic” esintisi

Sezonun favori trendlerine yer veren rock chic stilini tamamlayıcıları arasında ayakkabı ve botlar da yer alıyor. Casual ayakkabılar, bilekte biten botlar, yeni sezonda zımba ve fermuar detayları ile çok daha fazla göz doldurmayı başarıyor.

Art Bella D25036 Siyah Kadın Bot JJ-Stiller ZNC Siyah Kadın Bot Lumberjack Koyu Kahve Kadın Deri Bot
Polaris 52.307612RZ Siyah Kadın Babet Miss F 7008 Siyah Kadın 284 Bot Polaris 52.307632.Z Bordo Kadın Babet

Sezonun rock ve metal ruhunu stilinize yansıtmak istiyorsanız, tercihlerinizi zımba ve fermuar detaylı olan ayakkabı, bot ve çanta modellerinden yana kullanmanızda fayda var.

Yukarıda yer alan modellere ve çok daha fazlasına sahip olmak için Flo.com.tr‘yi ziyaret etmeyi unutmayın!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK