Zevkli ve Eğlenceli Hobi Dünyası

Zevkli ve Eğlenceli Hobi Dünyası

ZEVKLİ VE EĞLENCELİ HOBİ DÜNYASI

Yoğun iş temposundan “Hobi edinmeye vakit mi var ki?” diye düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz. İşten eve geldiğinizde TV başında zaman harcamak yerine o kadar çok şey yapabilirsiniz ki!

Peki, tamam. TV’den tamamen vazgeçmenize gerek yok. Biz sizin içinde TV karşısında da kendinizi oyalayabileceğiniz ve bu sırada bir yandan kafanızı dağıtırken, diğer yandan da başarı duygunuzu güçlendirecek ve bayılacağınıza inandığımız bir hobi seçtik: Yapboz ya da diğer bilinen ismiyle puzzle.

Sizin hobiniz hangisi?

Yapboz meraklılarının gayet iyi hatırlayacakları gibi eskiden sadece klasik yapbozlar vardı. 500 veya 3000 parçadan oluşan bu klasik yapbozlarla ünlü bir ressamın tablosundan tutun, güzel bir manzara resmine kadar çok çeşitli resimlerle evinizin duvarlarını süsleyebilirsiniz.

ZEVKLİ VE EĞLENCELİ HOBİ DÜNYASI
1000 lik Leonardo Mona Lısa Puzzle
ZEVKLİ VE EĞLENCELİ HOBİ DÜNYASI
1000 Parça Puzzle Paris

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ama artık yapbozların hepsini D&R’da bulabileceğiniz o kadar farklı çeşitleri var ki, üzerine akrep-yelkovan takıp saat olarak takabileceğiniz çeşitleri bile bulmak mümkün. Veya ortasında aynası bulunan, kenar desenini beğendiğiniz bir yapbozu alın, bitirin, aynanız hazır! Tabi bu yapbozlar için çerçeve vs gibi ekstra aksesuarlar da almanız gerekebilir. Ama sonuçta kendi yaptığınız el emeği bir ürünü duvarınıza asmak, bu maliyete değer, öyle değil mi?

ZEVKLİ VE EĞLENCELİ HOBİ DÜNYASI
Art Puzzle Beyoğlu, İstanbul 570’Lik Saat
ZEVKLİ VE EĞLENCELİ HOBİ DÜNYASI
Art Puzzle Deniz Kokusu Ayna Puzzle 850

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Peki ya Roma’daki Kolezyum’u ya da Ya da Pisa Kulesi’ni evinizin bir köşesine taşımak istemez miydiniz? D&R’da satılan 3D yapbozlarla bu mümkün. Bu üç boyutlu yapbozlarla hem yaparken çok eğleneceksiniz, hem bitirdikten sonra gururla “Ben yaptım.” diyeceksiniz, hem de evinizin havasını tamamen değiştireceksiniz…

ZEVKLİ VE EĞLENCELİ HOBİ DÜNYASI
Ravensburger 3D Puzzle Kolezyum ( Roma)
ZEVKLİ VE EĞLENCELİ HOBİ DÜNYASI
Ravensburger Pisa Kulesi 3D Puzzle

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir de yeni çıkan 4D yapbozlar var ki, bunlar da giderek çeşitleniyor. Bunları daha çok çocuklara yönelik eğitici oyuncaklar olarak düşünmek mümkün. Mesela çocuğunuz insan vücudunun nasıl çalıştığı konusunda meraklıysa, 4D İnsan Anatomisi Puzzle’ı sayesinde bunu kolaylıkla öğrenebilir. Ya da hayvanlara meraklıysa, ona hayvan anatomileri ile ilgili 4D bir puzzle alarak merakını giderebilirsiniz.

ZEVKLİ VE EĞLENCELİ HOBİ DÜNYASI
4D Master İnsan Anatomisi Puzzle
ZEVKLİ VE EĞLENCELİ HOBİ DÜNYASI
4D Master Hayvan Anatomisi Puzzle

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK